.

Parti Pazarlıkları Seksiyonel Dikdörtgen Plastik Servis Tepsisi / Düğünler, Büfeler, Akşam Yemeği ve Doğum Günü Partileri için Mükemmel / 5 x 16 İnç / Beyaz (4 Pk)

Parti Pazarlıkları Seksiyonel Dikdörtgen Plastik Servis Tepsisi / Düğünler, Büfeler, Akşam Yemeği ve Doğum Günü Partileri için Mükemmel

₺ 67.38

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

✔ Ağır ve Dayanıklı : Yüksek kalitede güçlü ve sağlam plastik kesit dikdörtgen servis tepsileri.Catering, akşam yemeği, düğün, tatil partileri ve daha fazlası gibi her türlü etkinlik için ideal olan güzel parlak beyaz servis takımı.Bu servis tabakları büfe masasına hoş bir dokunuş katacak. Elegant Zarif ve Ekonomik : Bu tek kullanımlık servis tepsisi kullanımı uygundur.Ucuz ve güvenilmez olan diğer servis tepsilerinin aksine, bizimkiler daha kalın ve daha güçlüdür, bu da herhangi bir fırsat için iyi bir görünüm verebilir, ilk kez, öğle yemeğinde, fuarlarda ve diğer büyük etkinliklerde ve etkinliklerde kullanabilir. ✔ Kullanıcı dostu ve Fonksiyonel : Size çok para ve zaman kazandıracak beyaz plastik tepsi.Bu parti servis tepsileri ve tabakları, geleneksel herhangi bir masaya monte edilir.Tatlılar, turşular, mısır, sebzeler, domatesler ve daha fazlasını sunmak için idealdir.Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilen bir servis tepsisi. Disposable Tek Kullanımlık ve Yeniden Kullanılabilir : Bu plastik servis tabakları kolay bertaraf edilmek üzere üretilmiştir veya daha sonra tekrar kullanmak için yıkayabilirsiniz ve yine de harika görüneceklerdir.Küçük bir bütçeyle partiler için kaliteli servis tepsileri istiyorsanız pratik ve şiddetle tavsiye edilir. Value Paranız için Büyük Değer : Herhangi bir nedenle memnun değilseniz, tam bir geri ödeme için öğeyi iade etmeniz yeterlidir, soru sorulmaz. 100 %90 GÜN PARA İADE GARANTİSİ!.Renk : Beyaz / Boyut : 4 Bölüm 4 ünite.

Mülkleri için