.

Xyzdreams Ampul Kafa için Hyaluronik Asit Kalem, Plastik Anti-Aging Bir Kez Güzellik Tek Kullanımlık Steril Sarf Ampul Kafa (1 Set, 5 x Ampul Kafa 1 x Alıcı)

Xyzdreams Ampul Kafa için Hyaluronik Asit Kalem, Plastik Anti-Aging Bir Kez Güzellik Tek Kullanımlık Steril Sarf Ampul Kafa (1 Set, 5

₺ 149.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

♦ Tek Kullanımlık Steril Ampul kafası : Her ampul kafası boş ve tek kullanımlıktır.Vakumlu aseptik ambalajın kullanımı rahat ve verimlidir. Function Fonksiyon : Kırışıklıklar ve leke, cilt sıkılaştırma, gözlerin altındaki torbaları çıkarma, Cilt Gençleştirme, Koyu Halkalar, kontur heykel.kırışıklık, yüz germe, Kilo Kaybı, vb. ♦ Prensip : Basınç altında, enjeksiyon için iğne kalınlığından iki kat daha küçük olan 0.1 mm çapında bir delikten cildin altına hızlı ve eşit bir şekilde ilaç enjekte edilmesine izin veren yay ve piston. Needle İğnesiz : Acı yok.Yüksek Basınçlı Hyaluronik-Mekanik etki enerjisinin yardımıyla, aparattaki yay ve özel piston, basınç altında, ilaç akışını mikroskobik bir delikten deri altı dokuya hızlı ama nazikçe itmeye izin verir. ✔ Hızlı ve kullanımı kolay : Hızlı ve kullanımı kolay için şeffaf bir jel kalemle kullanın.0.3 ml kapasiteli, cilt elastikiyetini geri kazanmak için hyaluronik asit ve kırışıklık karşıtı için çok uygundur.Öğe türü : Hyaluronik Asit Enjeksiyon Kalem Aksesuar.Malzeme : Plastik.Resimleri Gösterilen Renk : .Stil : 0.3 ml Ampul Kafası. 5 x Ampul Kafaları. 1 x pin.Features : .To hyaluron kalem ile kullanılabilir, hızlı ve kullanımı kolay. 0.3 ml kapasiteli, hyaluronik asit enjeksiyon için çok uygundur,ve anti-kırışıklıklar, cilt elastikiyetini geri.Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, dayanıklı ve cildinize zararsızdır.Ampul kafasını veya şırınga kafasını seçin, kırık olanı değiştirin.Cildin ilaca tamamen temas etmesine izin vermek, böylece her hücre nemlendirilebilir ve tamamen emilebilir.Özellik : .Öğe Türü : Hyaluronik Asit Enjeksiyon Kalem aksesuarmalzeme : plastikrenk : Resim gösterildiği gibistil : 0.3 ml Ampul Kafası.Paket Listesi : . 5 x Ampul Kafaları1 x pin.

Mülkleri için