.

Podoy süt kreması Ayırıcı Makinesi Yapmak için Krem Tereyağı Milkshake Ayırıcı İnekler Keçi Sütü 50L / H 110 V ABD Plug, tüm Metal Parçaları ile 5L Süt kase, elektrikli süt Kreması Santrifüj Ayırıcı

Podoy süt kreması Ayırıcı Makinesi Yapmak için Krem Tereyağı Milkshake Ayırıcı İnekler Keçi Sütü 50L / H 110 V ABD Plug, tüm Metal Parçaları

₺ 521.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【SUS304 Paslanmaz Çelik】Süt kreması ayırıcısının silindiri, süt kabı, su çıkışı, diski, motor muhafazası ve süt kabı braketinin tümü gıda sınıfı SUS304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve ayırmanın çekirdek cihazı yüksek kaliteli pirinçten yapılmıştır.Yüksek aşınmaya dayanıklı karbon fırçalar ve yüksek hızlı rulmanlar, ürünün dayanıklı olmasını sağlar. 【Yaygın Olarak Kullanılan】 Bu krem santrifüj, sütü krema ve yağsız süte ayırabilir ve keçi sütü de dahil olmak üzere çeşitli süt ürünlerinin ayrılması için uygundur.Ayarlanabilir aralığı krem/yağsız süt hacmi oranı : 1 : 3 ~ 1 : 12. 【Verimli Ayırma】 Hız 10500 rpm'dir.Kremayı daha iyice ayırın.Yağsız sütün yağ içeriği %0.03'ten azdır. saatte 50 litre / saatte 13 galon.Bu verimli ve kullanımı kolay krem ayırıcı, birçok süt çiftliği için daha etkili bir çözüm sunar.İnek ve keçi yetiştiren insanlar için çok uygundur. 【Suitable için ABD/Kanada】 The ürün fiş bir 110 V standart Amerikan plug.It dönüştürücü olmadan doğrudan Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da kullanılabilir.Makine tam sütü işlemek, kremayı sütten ayırmak ve kirleticileri aynı anda uzaklaştırmak için kullanılır.Güçlü motor, kullanımı kolay ve temiz. 【Çalışma Videosu】Bu videonun içeriği, bu videonun kurulumunu, ayarını, kullanımını, sökülmesini ve temizlenmesini içerir. product.Be izlediğinizden emin olun, bu çok önemli!.Elektrikli Süt Kreması Santrifüj Separatör Ayırıcı, sütü tereyağına ve yağsız olarak ayıran santrifüjlü bir cihazdır milk.It tam sütü yağsız süt ve kremaya verimli bir şekilde ayırabilir.Bu yüksek kaliteli, dayanıklı makine gıda sınıfı SUS304 paslanmaz çelikten ve yüksek kaliteli pirinçten imal edilmiştir ve uzun yıllar kullanılabilir.Şartname : Maksimum.Krema/süt üretim : 50 l/h Milk kase kapasitesi : 5 LAdjustable Aralık ayırıcı sütün hacim oranı : 1 : 1 3 yada : 12 Supply gerilim frekans : 60 Hz Power gerilimi : 220 V (AC) Ağırlık : 7.5 kg Turn yağsız : ① (metal çubuk), süt tankı kapattım ve süt tank konteyner içinde süt ayrı devam ediyor.Separasyonu durdurmak için ayırıcının güç anahtarını kapatın.Separatör dönmeyi durdurduktan sonra (not : manuel olarak durdurulamaz), tüm parçaları sırayla çıkarın.Uyarı : Süt sürahisi kabı sadece sırayla çıkarılmalı ve bir kez sıcak su ve soğuk su ile yıkanmalıdır.Sonra bir havluyla kurulayın.Temizlik için tüm parçalar sökülmelidir.Separatör 1 saat boyunca sürekli çalışır (50 Litre sütü ayırdıktan sonra), ayırıcının kabı bir kez çıkarılmalı ve temizlenmelidir.Separating Ayırma kabını temizlerken, bakır somunu gevşetin, tüm parçaları çıkarın, birkaç kez sıcak suyla yıkayın ve kuruduktan sonra orijinal düzenine takın.

Mülkleri için

Maksimum. Süt üretimi:
50L / h
Süt kabı kapasitesi:
5L
Ayarlanabilir krem/yağsız süt hacmi oranı aralığı:
1
Besleme gerilimi frekansı:
60 Hz
Güç kaynağı voltajı:
110 V (AC)
Ağırlık:
7.5 kg
Ayırıcıyı kapatın:
tank Süt deposu anahtarını (metal çubuk) kapatın ve sütü süt deposu kabında ayırmaya devam edin. :
Separasyonu durdurmak için ayırıcının güç anahtarını kapatın. :
Dönen (③After ayırıcı vermiyor not:
manuel olarak durdurulamaz), tüm parçaları sırayla çıkarın.
Farkına varmak:
milk Süt sürahisi kabı sadece sırayla çıkarılmalı ve bir kez sıcak su ve soğuk su ile yıkanmalıdır. Sonra bir havluyla kurulayın. Temizlik için tüm parçalar sökülmelidir. :
Separatör 1 saat boyunca sürekli çalışır (50 Litre sütü ayırdıktan sonra), ayırıcının kabı bir kez çıkarılmalı ve temizlenmelidir. :
Separating Ayırma kabını temizlerken, bakır somunu gevşetin, tüm parçaları çıkarın, birkaç kez sıcak suyla yıkayın ve kuruduktan sonra orijinal düzenine takın. :