.

Taşınabilir Kablosuz Sayısal Tuş Takımı 2.4 G USB Alıcısı ile Şarj Edilebilir Bluetooth Numara Pedi için 18 Tuşlu Sayısal Tuş Takımı Bilgisayar,Dizüstü Bilgisayar,Ofis,Mağaza ve Dayanıklı Sayısal Tuş Takımı.

Taşınabilir Kablosuz Sayısal Tuş Takımı 2.4 G USB Alıcısı ile Şarj Edilebilir Bluetooth Numara Pedi için 18 Tuşlu Sayısal Tuş Takımı

₺ 43.20

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【RAHAT ERGONOMİK tasarım】 : Ortalama ele uyacak ve eğimli bir eğimle bilek gerginliğini önleyecek şekilde tasarlanmıştır; kablosuz 18 tuşlu numpad, excel üzerinde çalışan muhasebeciler, notlara giren öğretmenler, veri girişi için ofis çalışanları vb.İçin mükemmel bir hediyedir. 【ÇOK FONKSİYONLU 22 TUŞLU sayısal tuş takımı】Mevcut klavyenizi genişletir ve tam 22 tuşlu sayısal tuş takımı ekler, Num Lock, ESC, Sekme, Silme vb.Destekler.Bilgisayar hesap makinesini doğrudan açabilen kısayol tuşu ile veri girişi ve Excel elektronik tabloları için mükemmeldir.BASİT Bluetooth numara çubuğunu senkronize etmek ve hemen çalışmaya başlamak için Mac'inizin Bluetooth'unu etkinleştirmeniz yeterlidir. (Sinyal 30'a kadar ulaşır). 【DÜŞÜK GÜÇ TÜKETİMİ TASARIMI】 1* AAA Pil ile güç Kaynağı (dahil değildir).Numara tuş takımı kablosuz, birkaç dakika hareketsizlikten sonra otomatik olarak uyku moduna geçer.Herhangi bir tuşa basın ve dizüstü bilgisayarın sayısal tuş takımını uyandırmak için birkaç saniye bekleyin. 【NOT】 : TAŞINABİLİR Bluetooth numara çubuğunu senkronize etmek ve hemen çalışmaya başlamak için Mac'inizin Bluetooth'unu etkinleştirmeniz yeterlidir. (Sinyal 30'a kadar ulaşır).Renk : Siyah.

Mülkleri için