.

Sarımsak Basın Rocker Silikon Sarımsak Soyucu Paslanmaz Çelik Sarımsak Kıyma Karanfil Kırıcı Masher Kıyma Aracı Yenilikçi YENİ Mutfak Gadget (gümüş siyah renk)

Sarımsak Basın Rocker Silikon Sarımsak Soyucu Paslanmaz Çelik Sarımsak Kıyma Karanfil Kırıcı Masher Kıyma Aracı Yenilikçi YENİ Mutfak

₺ 38.85

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【KULLANIMI KOLAY】.Yhtawoo Yeni Sarımsak Presi Rocker, minimum çaba ile işlemek üzere ergonomik olarak tasarlanmıştır.Sarımsak karanfilinin üstüne basit ve dikey olarak yerleştirin ve ileri geri sallayın, karanfilleri saniyeler içinde kolaylıkla ezebilirsiniz.Kaymaz handle.No daha fazla Koku, sarımsakları soymak, bastırmak, kıymak, ezmek veya hatta taze doğramak için basit, yeni sarımsak kıyma aletine aşık olacaksınız. 【ZAMAN ve EMEK TASARRUFU】 Sıkmak için Minimum El Gücü gerektirir-AERODİNAMİK TUTAMAK ergonomik kaldıraç sağlar, sarımsak kıymayı kolay ve verimli hale getirir.Çocuklar bile sarımsak presini iyi idare edebilir.Yemek hazırlama süresini kısaltın. 【Gıda sınıfı malzeme ve YÜKSEK KALİTE】100 % Gıda sınıfı 304 paslanmaz çelik+ Süper kaliteli ABS kolu+ Silikon tasarım, ev ve restoran için mükemmel mutfak aracı.Çok dayanıklı, korozyona dayanıklı ve Pas veya kırılma yok.Şef, gurme veya sarımsak sevgilisi için en iyi sarımsak presi.Olmazsa olmaz bir sarımsak kıyma aleti. 【KOLAY TEMİZLENİR VE SAKLANIR】 BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR.Veya akan suyun altında durulayın.İpuçları : Kalıntıların aşınmasını önlemek için zamanında temizlik gereklidir. surface.No keskin kenar.Çocuk dostu tasarım.Sarımsak presini hava ile kurutmak için herhangi bir kuru alanı saklayın. 【Güvenle Satın Alın】. 2'si 1 Arada Hediye kutusu Ambalajı.Dahil 1 x Sarımsak basın+ 1 x Slicone sarımsak Soyucu .Satın alma işleminizden memnun değilseniz, lütfen doğrudan Tam bir geri ödeme veya Değiştirme talebinde bulunun.Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Mülkleri için