.

Şapka Depolama, Beyzbol Şapkaları için TRELC Şapka Organizatörü Spor Şapkaları, Taşıma Kulplu Şapka Tutucu / Taşıma Çantaları, 19 Şapkaya kadar Tutar, Görünür / Nem Geçirmez / Toz Geçirmez Tasarım, 21.3 L x 7 W x 7.3 H (Gri)

Şapka Depolama, Beyzbol Şapkaları için TRELC Şapka Organizatörü Spor Şapkaları, Taşıma Kulplu Şapka Tutucu / Taşıma Çantaları, 19 Şapkaya

₺ 35.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【GENİŞLET ve BÜYÜK KAPASİTE】 Diğer saklama torbaları ile karşılaştırıldığında, şapka saklama çantamız daha fazla depolama alanına sahiptir (21.3"L x 7"W x 7.3"H ).19 şapka tutabilir ve şapkaların sıkılması ve deforme olması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 【ÇOK FONKSİYONLU】 Sadece farklı şapka türlerini saklamakla kalmaz, şapka saklama torbaları kitap, oyuncak, havlu, giysi, CD vb.Depolamak için de kullanılabilir.Onları düzenli ve düzenli hale getirmek.Bu çok işlevli şapka organizatörü evde kullanılabilir ve seyahat için de iyi bir seçimdir. 【PENCEREYİ TEMİZLE】 Şapka saklama çantasının önünde şeffaf bir pencere vardır, böylece saklama çantasını açmadan ihtiyacınız olan şapkanın konumunu daha rahat ve daha hızlı görebilirsiniz. 【PREMİUM KUMAŞ】 Şapka organizatörü, dayanıklılığı ve sağlam bir formu destekleyen, depolanan eşyalarınızı iyi koruyan ve kırışması kolay olmayan sağlam oxford kumaş + şeffaf PVC'den yapılmıştır. 【KULPLAR ve FERMUARLAR TASARIMI】 Kulp tasarımı seyahat etmeniz ve taşımanız için uygundur.Fermuar tasarımı, saklama çantasını açmayı ve kapatmayı kolaylaştırır.Şapka organizatör çantası kullanılmadığı zaman katlanabilir, bu da depolama için uygundur ve dolap depolama alanını işgal etmez.Dolap için şapka deposu diğerlerinden daha geniştir, büyük snapback kapaklar için uygundur, daha fazla ezilmez ve orijinal şeklini korur. - Çok fonksiyonlu saklama çantası. - Büyük kapasiteli, 19 beyzbol şapkalarına kadar düzenleyin. - Görünür şeffaf pencere, ne istediğinizi kolayca bulun. - Taşınabilir taşıma kolları, ev dolap ve seyahat için uygun.

Mülkleri için