.

Küçük Kadife Sallanan Sandalye, Bebek Kreş için Döşemeli Vurgu Rocker Sandalye, Oturma Odası ve Yatak Odası için Rahat Yan Koltuk (Bej)

Küçük Kadife Sallanan Sandalye, Bebek Kreş için Döşemeli Vurgu Rocker Sandalye, Oturma Odası ve Yatak Odası için Rahat Yan Koltuk (Bej)

₺ 158.40

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

★ Kompakt ve Ergonomik Sırtlık-Ergonomik olarak tasarlanmış sırtlık ve kolçaklar, uzun süre otururken sırt ağrısına neden olmadan vücudunuzu iyi destekleyebilir.Tüm sandalye çok hafif ve kompakttır, bu yüzden fazla yer kaplamaz. ★ Kararlı ve Dayanıklı Yapı - Sandalyenin tabanı, sağlam ve sağlam olan toz boyalı metal ve masif kauçuk ahşaptan yapılmıştır. durable.In ayrıca, ahşap ayakların altında kaymaz pedler vardır, böylece sandalye daha iyi dengeyi koruyabilir ve zemini çizmez. ★ Nazik Sallanan Tasarım - Sallanan taban yumuşak sallanan tasarımı benimser, böylece sorunsuz bir şekilde sallanır ve rahatlamanıza daha iyi yardımcı olabilir.Rahat uzanmanız için, dinlenme ve bebek kreş. ★ Rahat Malzeme-Yüzey yumuşak kadifeden yapılmıştır ve koltuk minderle iyi yastıklıdır, bu nedenle daha dayanıklıdır ve solması veya boncuklanması kolay değildir.Yüzey kolayca düzenli tutulabilir. ★ Modern ve Zarif Tasarım-Sandalyenin arkalığı, sandalyeye özel bir özellik katan düğmeler ve elmas şeklindeki kesim çizgileriyle dekore edilmiştir.Bu zarif ve şık sandalye, diğer mobilyalarınızla iyi bir şekilde eşleştirilebilir. Koltuk döşemeli ve arkalık ergonomik olarak tasarlanmış, rahatlamak için rahat. Yüzey kadifeden yapılmıştır ve solması veya boncuklanması kolay olmayacaktır. Nazik sallanan tasarım bebek kreş için rahat yapar. Çerçeve işi sağlam kontrplak ve metalden yapılmıştır, sağlamdır ve ağırlık kapasitesi 300 lbs'ye kadardır. Çok fazla yer kaplamadan kompakt ve hafiftir. Koltuk döşemeli ve arkalık ergonomik olarak tasarlanmış, rahatlamak için rahat. Yüzey kadifeden yapılmıştır ve solması veya boncuklanması kolay olmayacaktır. Nazik sallanan tasarım bebek kreş için rahat yapar. Çerçeve işi sağlam kontrplak ve metalden yapılmıştır, sağlamdır ve ağırlık kapasitesi 300 lbs'ye kadardır. Çok fazla yer kaplamadan kompakt ve hafiftir. Koltuk döşemeli ve arkalık ergonomik olarak tasarlanmış, rahatlamak için rahat. Yüzey kadifeden yapılmıştır ve solması veya boncuklanması kolay olmayacaktır. Nazik sallanan tasarım bebek kreş için rahat yapar. Çerçeve işi sağlam kontrplak ve metalden yapılmıştır, sağlamdır ve ağırlık kapasitesi 300 lbs'ye kadardır. Çok fazla yer kaplamadan kompakt ve hafiftir. Koltuk döşemeli ve arkalık ergonomik olarak tasarlanmış, rahatlamak için rahat. Yüzey kadifeden yapılmıştır ve solması veya boncuklanması kolay olmayacaktır. Nazik sallanan tasarım bebek kreş için rahat yapar. Çerçeve işi sağlam kontrplak ve metalden yapılmıştır, sağlamdır ve ağırlık kapasitesi 300 lbs'ye kadardır. Çok fazla yer kaplamadan kompakt ve hafiftir.

Mülkleri için