.

Sıfır plastik ambalaj ve nakliye garantili HiBAR şampuan bar ve saç kremi bar. Kuru veya hasar görmüş saçlar için nemlendirin. Çevre dostu, tamamen doğal ve plastik içermez.

Sıfır plastik ambalaj ve nakliye garantili HiBAR şampuan bar ve saç kremi bar. Kuru veya hasar görmüş saçlar için nemlendirin. Çevre

₺ 77.04

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

SALON KALİTESİ FORMULAS.To dünyayı tek kullanımlık plastikten kurtarmaya yardım edin, orada en iyisi olan plastiksiz ürünlere ihtiyacımız var.Her Hi BAR formülü renkli saçlar için %100 güvenlidir, sabun, sülfat, ftalat, silikon veya paraben içermez.KURU SAÇLAR İÇİN.Hindistan cevizi yağı ve pirinç proteini ile saçlarınızı ağırlaştırmadan nemlendirin ve besleyin.Ayrıca mevcut : Normal veya yağlı saçlar için bakım yapın, İnce, cansız veya kıvırcık saçlar için hacim kazandırın ve kaşıntılı, lapa lapa kafa derisi için yatıştırın.KIVIRCIK KIZ YÖNTEM DOSTU.Tüm çubuklarımız sülfat gibi bileşenlerden kaçınır, bu yüzden kıvırcık saçlara karşı yumuşaktırlar.UZUN ÖMÜRLÜ VE KULLANIMI EĞLENCELİ.Bir çubuk en az 16 onsluk bir şişe kadar sürer, ancak aynı çubuğu altı aydan uzun süredir kullanan müşterilerimiz var.Ergonomik tasarımın tutulması ve kullanımı kolaydır ve kompakt tasarım seyahat için mükemmeldir.

Mülkleri için