.

SUJUN Mat Siyah Mumluklar Konik Mumlar için 3 Set, Düğün, Yemek, Parti için Dekoratif Şamdan Tutucu, 3/4 inç Kalınlığında Mum ve Led Mumlara Uyar (Metal Mum Standı)

SUJUN Mat Siyah Mumluklar Konik Mumlar için 3 Set, Düğün, Yemek, Parti için Dekoratif Şamdan Tutucu, 3/4 inç Kalınlığında Mum ve Led

₺ 86.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

CANDLE KONİK MUMLUK - Mat Siyah Tek Kafalı- - - Ayırt Edici Tasarım, Sade ama zarif.Farklı yükseklikteki şamdanlar, Yüksek ve alçak dalgalı mum ışığının görsel etkisi size harika bir his verir.Çeşitli senaryolar için harika. STURDY SAĞLAM VE İSTİKRARLI ŞAMDAN TUTUCU-Yetenekli zanaatkarlarımız, her zarif konik mum tutucuyu oluşturmak için yüksek kaliteli metal kullanır.Özlü mat yüzey, sağduyulu ama centilmence.Temizlemek için yumuşak bir bez kullanın ve dry.Do sert kimyasallar veya aşındırıcılar kullanmayın. ♦ BOYUT - S : 3.15inch × 9.45 inç×0.9 inç, M : 3.15inch × 11.42 inç×0.9 inç, L : 3.15inch × 13.28 inç×0.9 inç.3/4 inç mumlar ve led konik mumlar için uygundur.Mumlar dahil değildir. birthday ÇOK ARA SIRA METAL MUM STANDI-Doğum günü, mum ışığında akşam yemeği, yemek odası, oturma odası, salon, çalışma ve bar için süs eşyaları.Kutlama, anma günü, atmosfer yaratma, eve taşınma hediyesi, güzel metal şamdan için mükemmel seçim. PACKAGE PAKET - 3 Parça Mum standı.Mumluk sadece, Mumlar dahil değildir.Renk : Mat Siyah.

Mülkleri için