.

Gummi Fabrika Orijinal Sakızlı Fün Mix-Ekşi Parti-TAM VAKA-Eğlenceli Şekiller ve Renkler Lezzetli bir Çeşitlilik! - 12 Toplam Çanta-Her Biri 5 Ons-Toplam 60 Ons! - Eğlenceli Ev Yapımı Atıştırmalık Tarifleri Dahil!

Gummi Fabrika Orijinal Sakızlı Fün Mix-Ekşi Parti-TAM VAKA-Eğlenceli Şekiller ve Renkler Lezzetli bir Çeşitlilik! - 12 Toplam Çanta-Her

₺ 41.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

TAM KILIF DAHİL! - Gummi Factory Original Gummy Fün Mix-Sour Party aromalı sakızlı şekerlerden TAM bir kutu alacaksınız.İçinde 12 torba var.Her çanta 5 ons, size toplam 60 toplam ons sakızlı, eğlenceli ve ekşi şeker veriyor!Evde yapabileceğiniz atıştırmalıklar için size eğlenceli fikirler vermek için daha çok talep edilen tarif kartımızı da ekledik!.SEVGİNİ PAYLAŞ! - Her çanta, partilerde, işte ve buluşmalarda paylaşılabilen ve aktarılabilen tazelik için ayrı ayrı mühürlenir!Paylaşım havasında değilseniz, onları sizin ve aileniz için birer birer açabilirsiniz, böylece diğer açılmamış olanlar taze kalır!Diğerleri ile beraber bir zamanda onları yakalayın!.BONUS EĞLENCELİ TARİF KARTI DAHİL - Ek bir bonus olarak, Cornershop Confections'da sizin için eğlenceli bir çift taraflı tarif kartı oluşturduk.Bu tarifler, basit olan ve evde az miktarda malzemeyle ve çok fazla zaman harcamadan yapılabilen atıştırmalıklar içindir.Sıcak çikolatanı içerken bile yapabilirsin!.Lezzet Adı : Ekşi-Tam Durum.

Mülkleri için