.

Hotiary Boyama saç vaksı Geçici Modelleme Krem Boya Şekillendirici Çamur - DIY Saç Rengi için Parti Cosplay Cadılar Bayramı Fantezi Elbise 4.23 OZ (turuncu)

Hotiary Boyama saç vaksı Geçici Modelleme Krem Boya Şekillendirici Çamur - DIY Saç Rengi için Parti Cosplay Cadılar Bayramı Fantezi Elbise

₺ 20.40

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????‍♂️ ????DI【DIY SAÇ STİLİ İÇİN 6 FARKLI RENK】 istediğiniz rengi veya degrade rengi elde etmek için 2-3 farklı rengi karıştırabilirsiniz. ????‍♂️ ????【ÖZELLİKLER ve EFEKT】Kolay kullanım ve temiz, Ferahlatıcı koku ve taşınabilir.Doğal kalıplaşmış, moda trendleri oluşturmak kolay, renklendirmesi kolay, uzun ömürlü, kullanımı kolay, temizlenmesi kolay, kalıntı yok, koku yok.Elinizin lekelenmesini istemiyorsanız, balmumu saçınıza uygularken tek kullanımlık eldiven kullanmanızı öneririz. ????‍♂️ ????COSTUME【KOSTÜM PARTİSİ İÇİN MÜKEMMEL】 Renkli saç rengi balmumu her türlü Festival, Parti, Bekarlığa Veda partisi, Etkinlik, Kulüp, Övgü, Cadılar Bayramı, maskeli balo, Günlük kullanım için mükemmeldir. ????‍♂️ ????【Sıcak HATIRLATMA】 Saç çok yağlı ise, boyama etkisini etkileyecektir.Saçları yıkadıktan sonra saçların kurumasını bekleyin.Uygun miktarda saç kremi alın ve avucunuzun içine koyun.Sonra saçınıza vurun ve yavaşça saç boyunca ilerleyin.Saç şekillendirme. ????‍♂️ ????◆ 【Sıcak HATIRLATMA】 1. Saç rengi ürünlerini kullandıktan sonra alerjileri önlemek için saçınızı boyamadan önce bir cilt testi yapın. 2. Cildinizde ve giysilerinizde boyamayı önlemek için, saçınızı boyarken saç boyama pelerini giyin.

Mülkleri için