.

Saç Kalınlığını En Üst Düzeye Çıkararak Biotin Saç Büyüme Serumu. Saç Dökülmesi, Kuru, Hasarlı Saçlar için DHT Engelleyici Yağ. Doğal Kalınlaşma ve Yumuşatma Saç ve Besleyici Kafa Derisi için Kadın ve Erkek (1 oz)

Saç Kalınlığını En Üst Düzeye Çıkararak Biotin Saç Büyüme Serumu. Saç Dökülmesi, Kuru, Hasarlı Saçlar için DHT Engelleyici Yağ. Doğal

₺ 50.85

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Saç Dökülmesine Karşı Koruma için harika-Ayrıca hasarlı, kuru, kıvırcık saçlar, kırılgan saçlar, kuru kafa derisi ve kepek için harika.Sadece topikal bir tedavi olarak uygulayın.Saf, doğal maddeler içerdiğinden saçınıza ve saç derinize kolayca emilir.Biyotin Yağı ile Doğal Saç Büyüme Serumu-Saç köklerini uyarır ve besler.Canlandırmak, güçlendirmek ve korumak için tasarlanmıştır.Restorasyon için, daha güçlü, daha kalın ve uzun ömürlü saçlar.Ayrıca E Vitamini, Hidrolize Buğday Proteini, Hidrolize Soya Proteini içerir.Made İn Usa - En Yüksek Kalitede GMP Düzenlemeleri ve ABD Standartları Altında Üretilmiştir.Kirlenme, Küf Ve Toksin İçermez. Dolgu Maddeleri, Kokular, Katkı Maddeleri, GDO'lar veya Parabenler Eklenmeden %100 Doğal.Risksiz-30 Günlük Müşteri Memnuniyeti %100 Garantimizle Birlikte Gelir!Soru Sorulmadı, Bugün Satın Aldığınızda %100 Para İade Garantisi!.Saç inceltme.Zayıf Saçlar.Saç Kırılması.Saç Dökülüyor.Saçsız Noktalar.Genel Saç Dökülmesi.SAÇ DÖKÜLMESİ VE SAÇ İNCELMESİ İLE MÜCADELE EDİN!.Bu Biyotin Saç Büyüme Serumu saç köklerini uyarır ve besler.Canlandırmak, güçlendirmek ve korumak için tasarlanmıştır.Restorasyon için, daha güçlü, daha kalın ve uzun ömürlü saçlar.Kuru kırılgan saçlar, kuru kafa derisi ve kepek için de mükemmeldir.BU KİMİN İÇİN?.Olan herkes : .Saç İnceltme Zayıf Saçlar Saç Kırılması Saç Dökülme Lekeleri Genel Saç Dökülmesi.

Mülkleri için