.

Çalar Saatli Radyo, FM Radyo ile IWVMEM dijital çalar Saat, Büyük LED Ekran, Çift Alarm, 6 Seviye Dimmer, USB Şarj Portu, Erteleme, Yatak Odası için Çalar Saat, 12/24 H (Adaptör Dahil değildir)

Çalar Saatli Radyo, FM Radyo ile IWVMEM dijital çalar Saat, Büyük LED Ekran, Çift Alarm, 6 Seviye Dimmer, USB Şarj Portu, Erteleme, Yatak

₺ 53.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

◆ 【FM Radyo deneyimi ve müşterilerin günlük ihtiyaçlarını daha iyi karşılayarak, binlerce kullanıcı önerisini dinledik ve topladık ve elektronik çalar saat radyomuzda bazı işlevsel yükseltmeler ve geliştirmeler yaptık!. -1. Dahili yükseltilmiş stereo hoparlörler-yüksek sesle ve net radyo sesi getirin. -2. Uyku zamanlayıcılı FM radyo-Dahili FM radyo, dijital ayar her istasyona kolay erişim sağlar.Uyku zamanlayıcısı işlevi (10-120 dakika), en sevdiğiniz yayın veya talk show ile uykuya dalmanızı sağlar. -3. Çift alarmlı yatak odası saati-çift alarmlar, uyanma sürenizi eşinizden ayırabilir, farklı programlara sahip aile üyeleri için uygundur. -4. 8 farklı alarm sesi - 7 dahili varsayılan ton (Bip Sesi, Su, Kuş, Martı, Piyano, Müzik, Zil Sesi), uyandırma sesi olarak FM radyo sesini de seçebilirsiniz. -5. USB şarj portu üzerinden, çalar saatli radyo açıkken akıllı telefonunuzu veya diğer elektronik cihazlarınızı kolayca şarj edebilirsiniz. -6. ERTELEME işlevine sahip bu çalar saat size ekstra 10 dakikalık bir uyku verir, yeterince uyumanıza ve güzel bir güne başlamanıza izin verir!. -7. Ayarlanabilir Parlaklık : Gündüz ve gece sizin için kendi rahat parlaklığınızı seçmeniz için 6 seviyeli dimmer ekran. -8. 8 Seviye Ayarlanabilir Alarm Sesi : Kendi ses seviyenizi daha kabul edilebilir bir seviyeye ayarlayabilirsiniz. -9. 12 Saatlik veya 24 Saatlik Zaman Biçimi.Bu yeni, şık ve kurulumu kolay bir çalar saat radio.It göz kamaştırıcı karmaşık işlevleri yoktur, ancak günlük yaşamın ihtiyaçlarını karşılamak ve size rahat ve mutlu bir yaşam tarzı sağlamak için yeterlidir!. 1. Çalar saatli radyoyu kullanmadan önce kılavuzu iyice okuyun. 2. Saatin çalışmasını sağlamak için adaptörü standart bir ev prizine takın. 3. Pil yedekleme işlevini etkinleştirmek için yalıtım levhasını pil bölmesinden çıkarın. 4. Batarya (ürünle birlikte verilir) yalnızca elektrik kesintisi durumunda zaman ve alarm ayarlarını korumak için kullanıldığından.Pil gücü altında, ekran boş kalacak ve alarm çalmayacaktır.

Mülkleri için