.

Elmas Kalp Atışı Sevimli Geri Çekilebilir Rozet Makara, Hemşire için Xoqo Rozet Makara Klip, hafif KIMLIK Adı Rozeti Tutucu ile Timsah Klip (Şerit)

Elmas Kalp Atışı Sevimli Geri Çekilebilir Rozet Makara, Hemşire için Xoqo Rozet Makara Klip, hafif KIMLIK Adı Rozeti Tutucu ile Timsah

₺ 23.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????ZARİF tasarım-Tasarım rengi çok hoş, sevimli gülümseme yüzü ile sevimli karikatür tembellik, çok şık ve göz kamaştırıcı.Günlük işinize parlaklık katın, işte ve okulda iyi bir ruh halinize sahip olmanıza ve üniformanızı veya gömleğinizi kolayca eşleştirmenize izin verin.Kimlik rozetleri için mükemmel dekorasyon. ????DAYANIKLI ve SAĞLAM - Geri çekilebilir rozet tutucu ekstra kalın keçe ve kaliteli ABS malzeme, dayanıklı dikiş yapılır.Paslanmaz çelik timsah Klipsi kıyafetlerinizi, pantolonunuzu, sırt çantanızı ve çantanızı sıkıca tutar, böylece düşme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. ????GERİ ÇEKİLEBİLİR UZUNLUK-Rozetinizi taramak veya hızlıca kaydırmak için hızlı ve pürüzsüz bir yol sağlamak için 24 inç/60 cm'ye kadar dayanıklı bir geri çekilebilir naylon kordonda üretilmiştir, çok uygun!Rozet makara klip çapı 4.3 cm / 1.7 inç.Bu rozet tutucu makarası uzun süre kullanılabilir ve kırılması kolay değildir. ????MÜKEMMEL HEDİYE-Çok sevimli tutucu klip, güzeller ve çalışkan hemşireler, doktor ve arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız için bir hediye olarak. ????GENİŞ UYGULAMALAR-Doktor, hemşire, öğretmen, öğrenci, gönüllü, şirket personeli için uygundur.Herhangi bir sorunuz varsa, endişelenmeyin.Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve size en iyi çözümü sunacağız.Xoqo Geri Çekilebilir Rozet Makarası, iş oturumunuzu daha rahat hale getirir.Zarif rozet tutucu günlük işinize parlaklık katar, işte ve çalışmada iyi bir ruh halinize sahip olmanızı sağlar. Doctor Doktor, hemşire, öğretmen, öğrenci, gönüllü, şirket personeli için uygundur. Beautifuls ve çalışkan hemşireler, doktor ve arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız için bir hediye olarak . MAKSİMUM geri ÇEKİLEBİLİR 24 inç/60cm -Rozetinizi taramak veya kaydırmak için hızlı ve pürüzsüz bir yol sağlamak için 24 inç/60cm'ye kadar dayanıklı bir geri çekilebilir naylon kordonda üretilmiştir.BOYUTU - - - Rozet makara klip çapı 4.3 cm / 1.7 inç.YÜKSEK KALİTE - - - Kaliteli ABS malzemeden yapılmış, dayanıklı ve sağlam.PREMİUM Timsah Klipsi - - - Paslanmaz çelik Timsah Klipsi kıyafetlerinizi, pantolonlarınızı ve çantalarınızı sıkıca tutar, böylece düşme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.Herhangi bir sorunuz varsa, endişelenmeyin.Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve size en iyi çözümü sunacağız.Size en iyi müşteri deneyimini sunacağız.

Mülkleri için