.

8 Ons Geometrik Porselen Ramekins Kupası / Tatlı Kaseleri, KitchenLeStar Dayanıklı Creme Brulee Yemekleri Pişirme, Tatlı, Dondurma, Atıştırmalık, Sufle için Ramekin-Ramekins Fırın Güvenli-8 Set (Beyaz)

8 Ons Geometrik Porselen Ramekins Kupası / Tatlı Kaseleri, KitchenLeStar Dayanıklı Creme Brulee Yemekleri Pişirme, Tatlı, Dondurma, Atıştırmalık,

₺ 69.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Boyut : 8 oz, genişlik : 4 inç , Yükseklik 2 inç, 8'li Set. ÇOK YÖNLÜ RAMEKİNS KASELERİ : 8oz ramekins fırın,bireysel tatlıları ve Tart, Sufle, Kek, Turta, Kiş, Kek , Kek , Puding , Mini Kek, Jöle , Peynirli Kek vb.Tariflerini pişirmek için mükemmeldir.YÜKSEK sıcaklıkta GÜVENLİK : Beyaz küçük creme brulee kaseleri 4 Katmanlı Yüksek kaliteli Ultra sağlam kemik çini kullanır hızlı bir şekilde ısınır ve çizilmeye karşı daha dayanıklı ve dayanıklıdır - yüksek sıcaklıkta taş, fırında 1400° ' ye kadar güvenli bir şekilde kullanılabilir.PREMIUM KALITE MALZEME : Sufle çanak seti üstün ısı iletimi için Yüksek kaliteli Ultra sağlam kemik çini yapılmış, dayanıklılık, hatta baking.No yüksek sıcaklıkta zararlı madde salınımı.Kullanımı KOLAY : Kitchen Le Star Geometrik Porselen Ramekinler / Tatlı kasesi mikrodalga fırınlarda, fırınlarda ve bulaşık makinelerinde kullanılabilir.NE ELDE EDERSİNİZ : Bu ramekins seti doğru hediye seçimidir-Kitchen Le Star porselen ramekin 8oz-8 Paket.Renk : Beyaz Detaylar-4 "L x 4 " W x 2"H-8 Oz Porselen. 8 Seramik küçük kase seti, çok yönlü. Bireysel Tatlıları ve Turta Tariflerini Pişirmek için mükemmeldir. Mikrodalga, Fırın, Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir. Yüksek Sıcaklıkta Zararlı Madde Salınımı Olmaz. Kolay temizlenir. İstiflenebilir, verimli depolama. Çin'de yapılan Kitchen Le Star Tatlı kasesi, mutfak alanını optimize etmeye çalışan arkadaşlarınız ve aileniz için uygundur, ancak bir gurme, yeni evli, eve taşınma partisi, doğum günü için düşünceli bir hediyedir.Herhangi bir vesileyle arkadaşlarınıza hediye olarak verebilirsiniz.

Mülkleri için