.

HealSmart Ağır Hizmet Tipi 5 Raflı Raf Ünitesi,Fiş Versiyonu, 29 D x 14 G x 61 Y, Siyah, 5 Kademe (HKSHLF29146105GLITEV2)

HealSmart Ağır Hizmet Tipi 5 Raflı Raf Ünitesi,Fiş Versiyonu, 29 D x 14 G x 61 Y, Siyah, 5 Kademe (HKSHLF29146105GLITEV2)

₺ 351.48

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Mutfağınız, ofisiniz, garajınız ve daha fazlası için 5 raflı raf ünitesi.Her raf 250 liraya kadar tutar (eşit olarak dağıtılır); toplam maksimum yük ağırlığı 1250 liradır.Dayanıklı çelik konstrüksiyon Ayarlanabilir tesviye ayakları.Tel raflar 1 inçlik artışlarla ayarlanabilir.Önlemler 29x14x61 inç (Gxdxy).Bu depolama rafları yapısı çok basittir, Monte etmek için alet gerektirmez.Evinizi veya ofisinizi YSSOA ' Raf sistemi ile düzenleyin.Bu kompakt raflar, evin etrafına ekstra depolama alanı eklemek, garajları temizlemek ve ofis alanlarını düzenlemek için mükemmeldir.Şık tel raf ünitesi dikey alan sağlar ve evinizi düzenli ve düzenli tutmaya yardımcı olan az yer kaplar.YSSOA raf ünitesi olağanüstü güç, rahatlık ve versatility.It mutfak, yatak odası, banyo, çamaşır odası, garaj, bodrum, ofis ve daha fazla yaşam alanı için bir ev temel ve yerden tasarruf sağlar.Özellikler : . ♦ Montajı kolay, alet gerektirmez. ♦ Sağlam metal konstrüksiyon, büyük yük taşıma kapasitesi. Adjustable Ayarlanabilir raf yüksekliği, farklı şeyler için yüksekliği özelleştirin. Adjustable Ayarlanabilir tesviye ayakları.Evinizi veya ofisinizi Raf sistemi ile düzenleyin.Bu kompakt raflar, evin etrafına ekstra depolama alanı eklemek, garajları temizlemek ve ofis alanlarını düzenlemek için mükemmeldir.

Mülkleri için