.

Fresk Resimleri Çerçeveli Resimler Antistatik Restoran Tuval Sanat Duvar 4 Özellikler İsteğe Bağlı Temizleyebilirsiniz Duvar Resimleri Duvar Dekorasyon Sanat Boyama Resimleri (Renk: Fotoğraf Renk, Boyutu: 60803.2 cm)

Fresk Resimleri Çerçeveli Resimler Antistatik Restoran Tuval Sanat Duvar 4 Özellikler İsteğe Bağlı Temizleyebilirsiniz Duvar Resimleri

₺ 1333.62

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Yüksek kalite özellikleri】 : Yüzey, tozla kirlenmesi kolay olmayan ve rengin uzun süre solmamasını ve daha güzel olmasını sağlayabilen anti-statik ve anti-oksidasyon ile işlenir. 【Production process】 : vurgulamak porselen boyama işlemi su bazlı UV ışık, kür ve kapsayan yüksek geçirgenliği ve yüksek parlak porselen, kristal netliğinde resim doğal. 【Ayrıntılı parametreler】 : 40 genişlik * 60 yükseklik [önerilen blok genişliği yaklaşık 2 metre], 50 genişlik * 70 yükseklik [önerilen duvar genişliği yaklaşık 2.5 metre], 60 genişlik * 80 yükseklik [önerilen duvar genişliği yaklaşık 3 metre], 70 genişlik *90 Yüksek [önerilen duvar genişliği yaklaşık 3.5 metredir]. 【Style colocation】 : resim çerçevesi yorumlama boyama çok gerçekçi hissediyor ve three-dimensional.It oturma odasının üst düzey atmosferine asılır, bu da oturma odasının tüm düzenini daha yüksek dereceli hale getirir ve resim kalitesi ve rengi iyi eşleştirilir. 【Uygulanabilir yerler】 : Farklı duvar resimleri stilleri masaüstünüzü, oturma odanızı, ofisinizi, yatak odanızı, banyonuzu mükemmel bir şekilde dekore edebilir, etc.It evinizi dekore etmek için mükemmel bir hediye.Boyut : 60*80*3.2 cm / Renk : Fotoğraf Rengi.

Mülkleri için