.

ANNELBEL Tutkalsız Dantel ön peruk İnsan Saç Vücut Dalga Peruk 4x4 Dantel Kapatma Peruk Remy İnsan Saç Peruk 150% Yoğunluk İnsan Saç Peruk Siyah Kadınlar ıçin Doğal Renk (20 inç, Vücut Dalga Peruk)

ANNELBEL Tutkalsız Dantel ön peruk İnsan Saç Vücut Dalga Peruk 4x4 Dantel Kapatma Peruk Remy İnsan Saç Peruk 150% Yoğunluk İnsan Saç

₺ 325.74

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Material Saç Malzeme : Dantel Kapatma Peruk İnsan Saç, İşlenmemiş Brezilyalı Bakire Vücut Dalga Dantel Kapatma Peruk İnsan Saç Tutkalsız. Details Peruk Detayları : Tutkalsız 4x4 Dantel Peruk Saç, Doğal Saç çizgisi, Görünmez Dantel ve Nefes Alabilen Kap, %150 Yoğunluk Dalgalı Peruk, Önceden Koparılmış. ♦ Saç Kalitesi : Vücut Dalga Dantel Kapatma Peruk, İpeksi ve Yumuşak, Tam ve Kalın, Arapsaçı Yok, Bit Yok, Restyled, Boyalı, Permalı ve Kıvrılmış olabilir.İyi Saç Bakımı ile uzun süre dayanır. ♦ Peruk Kap : Kapatma Peruk İnsan Saç Ağartılmış knot ile Orta Kahverengi Dantel Renk, orta Kap Boyutu ile Ayarlanabilir Askıları, 3 Taraklar içinde. Time Teslim Süresi : Gelmesi yaklaşık 1-5 iş Günü sürer.İsviçre Danteli ~ Daha yumuşak Yapay saçlar siyah duman oluşturmak için yanar ve yapışkan bir topa dönüşür.2. Çeyrek. Uzun ömürlü olmak nasıl bir duygu?.C : Bakımınıza bağlıdır (genellikle 6-12 ay).Saç bakım ipuçlarıyla kendi saçınız gibi davranın ve saç kremi ile düzenli yıkama yapmak genellikle saçları daha uzun hale getirebilir.Q3. Boya miyim?.Cevap : Evet, saçları koyulaştırmak hafifletmekten daha kolaydır, daha koyu boyamanızı öneririz.Ve ölmenin kesinlikle zamana ve boyamaya ihtiyacı var.S4.Saç Peruğu Kokusu mu?.C : %100 kimyasal içermez,yerel şampuan kokusuna sahip olabilir,ancak şampuan ve saç kremi ile yıkanarak çıkarılabilir.Q5. Saçların karışmasını veya dökülmesini nasıl önleyebilirim?.C : Lütfen saçınızı yüksek kaliteli şampuanla yıkayın.Lütfen vücut dalga saçlarını her gün geniş bir diş tarağı ile tarayın, emin olmadığınız herhangi bir şekillendirme tekniğini denemeden önce lütfen her zaman stilistinize danışın. 1. Yıkamadan önce, herhangi bir alay veya karışıklığı gidermek için peruk fırçalayın.Peruğunuzu bir havzaya veya lavaboya soğuk suya yerleştirin.Ellerinizi hafif bir deterjan veya şampuanla nazikçe yıkayın. 2. Peruğunuzu yıkarken asla sıcak su kullanmayın ve ıslakken şekillendirmeyin veya fırçalamayın. 3. Şampuanlamadan önce saç kremi ve geniş diş tarağını doğal bakire saçlara iyice dağıtın.İsterseniz peruğu şartlandırın, ancak köklerden uzak durun. 4. Peruğunuza zarar vermemek için klorlu su, deniz suyu ve sıcak su ile temastan kaçının. 5. İnsan saçı peruğunuzun bir peruk standında kurumasına izin vermek en iyisidir, çünkü bu saç üzerinde en yumuşaktır.Dantel Ön Peruk İnsan Saç Siyah Kadınlar ıçin Vücut Dalga Peruk İnsan Saç Bebek Saç ıle 150 % Yoğunluk.

Mülkleri için