.

Mardatt Metrik Hex Somun Perçin Çeşitler Kiti M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 Karbon Çelik Çinko Kaplama Yarım Hex Vücut Rivnut Düz Kafa Dişli Ekle Nutserts (Çeşitler Kiti-230 adet)

Mardatt Metrik Hex Somun Perçin Çeşitler Kiti M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 Karbon Çelik Çinko Kaplama Yarım Hex Vücut Rivnut Düz Kafa Dişli

₺ 44.94

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【7 Boyutları Rivenut Kiti】 yarım altıgen perçin somun çeşitler seti içerir 230 adet 7 boyutları ortak boyutları(M3/4/5/6/8/10/12), hepinizi koruyorum. needs.In ayrıca, tüm rivnut, depolama ve erişimi kolaylaştıran dayanıklı bir plastik organizatör kutusuna paketlenmiştir. 【Anti-Pas ve Korozyon Önleyici Malzeme】 Çinko kaplamalı ağır hizmet tipi karbon çeliğinden yapılmış olan yarım altıgen perçin somunları, dayanıklı ve deforme olmayan yüksek sertliğe ve büyük korozyon direncine sahiptir.Korozyona dayanıklılığın mükemmel performansı nedeniyle ıslak ortamda da uygulanırlar. 【Mükemmel İşçilik]】 Perçin somunlarımız, sabitlenmesi kolay ve kaymayı önleyen düz ve derin dişlere sahip tırtıklıdır.Her perçin bağlantı elemanı elektrokaplama ile işlenir, böylece yüzey çapaksız pürüzsüzdür. 【Kullanımı Kolay】 İşlem süreci basit ve zahmetsizdir.Saniyeler içinde monte edilebilen iç dişe sahip altıgen perçin bağlantı elemanı boru şeklindeki perçin, işin bir tarafını oluşturur.Kurulduktan sonra, yarım altıgen perçin somununda sıkı ve güvenli bir şekilde oturdukları için bitirme işi gerekmez. 【Geniş Uygulama】 Otomotiv, mobilya, dekorasyon ve diğer elektrikli ve endüstriyel ürünlerde yaygın olarak kullanılır, çeşitli durumlar için uygundur, klima, yangın söndürme, gaz vb.Için uygundur ve ayrıca ilaç içecek gıda kimya endüstrisinde ve metal saclarda da kullanılabilir.Boyutu : Çeşitler Kiti-230 adet.

Mülkleri için

İsim:
Yarım Gövde Altıgen Perçin somunu
Malzeme:
Çinko kaplamalı karbon çeliği
Tip:
Altıgen Gövde, Düz Kafa
Boyut Türü M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 :
Renk:
Bronz Ton
????Neden Bizi Seçin :
♦ Karbon Çelik Malzeme:
Heavy duty karbon çelik çinko ile yapılan kaplama, yarım altıgen perçin somunları yüksek sertliğe ve büyük korozyon direncine sahiptir, dayanıklı ve deforme olmayan.
Use Kullanımı Kolay:
Saniyeler içinde monte edilebilen iç dişe sahip altıgen perçin bağlantı elemanı boru şeklindeki perçin, işin bir tarafını oluşturur. Kurulduktan sonra, yarım altıgen perçin somununda sıkı ve güvenli bir şekilde oturdukları için bitirme işi gerekmez.
Harika Çalış:
Otomotivde yaygın olarak kullanılır, Mobilya, dekorasyon ve diğer elektrikli ve endüstriyel ürünler, çeşitli durumlar için uygundur, klima için uygun, yangınla mücadele, gaz, vb ve ayrıca ilaç içecek gıda kimya endüstrisinde ve metal saclarda da kullanılabilir.
????Paket İçeriği :
60 adet * M3 Yarım Hex Perçin Raptiye :
60 adet * M4 Yarım Hex Perçin Raptiye :
50 adet * M5 Yarım Hex Perçin Raptiye :
30 adet * M6 Yarım Hex Perçin Raptiye :
20 adet * M8 Yarım Hex Perçin Raptiye :
5 adet * M10 Yarım Hex Perçin Raptiye :
5 adet* M12Half Hex Perçin Raptiye :
toplam 230 adet :