.

Pegboard J Kanca Kilitleme J Tarzı için Pegboard Plastik Kanca için Pegboard Kanca Ekleri Peg Kurulu Aksesuarları Garaj Aracı Depolama Takı Organizatör Zanaat Kanca ( 200 Paketi, Siyah)

Pegboard J Kanca Kilitleme J Tarzı için Pegboard Plastik Kanca için Pegboard Kanca Ekleri Peg Kurulu Aksesuarları Garaj Aracı Depolama

₺ 53.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

{Pegboard J Tarzı Kilitleme Kancaları} Garaj Aracı Depolama Plastik Pegboard Kancaları.Bir sette 200 parça ile bu J kanca seti harika bir değere sahiptir. {1/4 " Kancalar} Pegboard J kanca seti sadece ¼ inç pegboard deliklerine uyar.3/16 veya 1/8 pegboard deliklerine uymaz .Pegboard dahil değildir. {Peg Board Kilitleme Kancaları} Benzersiz kilit kancası tasarımı, stabilite için pegboard'a takmayı ve kilitlemeyi kolaylaştırır, ancak taşınması kolaydır, artık yere düşen gevşek titrek mandallar yoktur. {Yüksek Kalite} Peg kancaları geri dönüştürülmüş yüksek darbe ile yapılır.Pegboard kancaları yuvarlatılmış güvenlik uçlarına sahiptir, tahta deliklerine zarar verecek dikenler yoktur. {Aletlerin İyi Depolanması} Çalışma tezgahlarınızı, garajınızı, mutfağınızı veya bodrumunuzu düzenleyin, aletleri güvenli ve temiz tutun.Stabilite için pegboard'a takılması ve kilitlenmesi kolaydır, ancak taşınması kolaydır, zemine düşen gevşek titrek mandallar yoktur.Boyutu : plastik J kanca.

Mülkleri için