.

UNİMİRA Fermuarlı Deri Portföy Padfolio, Lacivert, İpad 11-12.9 için İş Çantası Organizatörü, Letter Notepad Binder, Erkekler ve Kadınlar, İş, Seyahat için iPad Kılıfı (iPad 12.9-2018-2021)

UNİMİRA Fermuarlı Deri Portföy Padfolio, Lacivert, İpad 11-12.9 için İş Çantası Organizatörü, Letter Notepad Binder, Erkekler ve Kadınlar,

₺ 147.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

DİKKAT : Sadece fit ile 2018-2021 i Pad Pro 3rd, 4th ve 5th Nesil.Ürün, en son i Pad Pro ve önceki 12.9” 2018 sürümü ve üstü ile uyumlu olacak şekilde güncellendi.Müşterilerin çoğu henüz bu ürüne sahip oldu, bu kadar çabuk iddia!. ????PREMİUM SUNİ DERİ PADFOLİO : Pahalı PU deriden yapılmış, tamamen nefes alabilir ve terli ayak sorununu giderir.Her dokunuş için rahat ve tatmin edici hissetmenizi sağlar.Padfolio'muz hem erkekler hem de kadınlar için lüks bir şekilde yumuşak ve dinçtir. ????İYİ ORGANİZE edilmiş BÖLMELER : Bol miktarda alan ve bölme ile.Öğelerinizi çok iyi ve sistematik bir düzende düzenlemenize yardımcı olur.Padfolio'yu iş, seyahat veya iş görüşmesi için kullanırken verimliliğinizi ve zevkinizi artırın.Çift taraflı Fermuar özelliği, tüm eşyalarınızı hızlı bir şekilde erişilebilir ve güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. ????YÜKSEK KAPASİTELİ ORGANİZATÖR : Portföyümüz Macbook 13" (Yalnızca Air, Pro uymuyor) veya 2019 İpad 12,9 inç, not defteri, kartlar, belgeler, kalemler.. hepsini tek bir yerde tutmak için yeterli alana sahiptir.Havaalanı Güvenlik kontrolünden geçtiğinizi düşünün, bu portföy telefon, dizüstü bilgisayar, İpad gibi tüm değerli eşyaları saklar..tek bir yerde Pasaport ve Biniş kartı ile birlikte.Zahmetsizce ve hızlı bir şekilde güçlük sürecinden geçmenize yardımcı olur. ????MÜKEMMEL BİR HEDİYE : Kocanız veya patronunuz için nerede olursa olsun, deri portföyümüz gelecek yıllarda onun için ideal, benzersiz ve kullanışlı bir hediyedir.Portföyün tasarımı, çalışma, seyahat, iş görüşmesi gibi birden çok duruma uyacak şekilde optimize edilmiştir.

Mülkleri için