.

PAPERKİDDO Origami Kağıt Zanaat Katlanır Kağıt 10 Farklı Mermer Desen Bronzlaşmaya Eğrisi Premium Kalite Çift Yan Sanat ve El Sanatları için (Mermer, 100 Adet)

PAPERKİDDO Origami Kağıt Zanaat Katlanır Kağıt 10 Farklı Mermer Desen Bronzlaşmaya Eğrisi Premium Kalite Çift Yan Sanat ve El Sanatları

₺ 26.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Paket öğesi] Her tasarımın 10 sayfası, seçim için yeterli stil ve miktar ile 10 çekicilik tasarımında 100 sayfalık origami kağıdı ile birlikte gelir.Ve şimdi ürün çift taraflı baskıya yükseltildi!. [Benzersiz Desen] Mermer desende tasarlanmış, 10 stil dahil, çift taraflı baskılı, çeşitli parlak renkli veya bronzlaşma eğrisi ile, tekil renkli kağıtla karşılaştırıldığında, bu origami kağıdı daha moda ve göz alıcı, göze çarpması kolay. [Premium Malzeme] Her biri mükemmel kalınlıkta 0.1 cm olan ahşapsız baskılı kağıttan yapılmış olan bu origami kağıdı kolayca yırtılmaz veya yırtılmaz, kenarlarda kıvrılma olmadan katlanması ve ayrılması kolaydır. [Çok yönlü origami at, gül, Noel fener, hediye kutusu, uçaklar, ninja, yer imleri, peçete, böcekler, hayvanlar ve çiçekler, güvercin, baykuş, fil, ejderha, dinozor gibi işe işçiliği için istediğiniz herhangi bir şekil için bu origami kağıt Katlama kağıt.Çocuklar DİY yeteneği güçlendirmek ve renkleri ayırt onları, hediye, dekorasyon, sanat ve el sanatları projeleri öğretim araçları olarak ya da mükemmel bir yardım edin. [Boyut] Yaklaşık 15×15 cm(6×6 inç) ölçülerinde, özellikle yeni başlayanlar için orijinal kağıt işi oluşturmak ve oluşturmak için uygun büyük kare kağıt boyutu.Renk : Mermer / Boyut : 100 Adet.

Mülkleri için