.

NOVIVON okuma gözlüğü kadın 5 Paket, mavi ışık Engelleme Okuyucular Vintage Kedi göz gözlük parlama önleyici filtre UV ışını (5-Pack Mix renk çiçek, 2.0)

NOVIVON okuma gözlüğü kadın 5 Paket, mavi ışık Engelleme Okuyucular Vintage Kedi göz gözlük parlama önleyici filtre UV ışını (5-Pack

₺ 38.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Etkili Anti Bluelight] UV400 korumalı mavi ışık engelleyici büyüteç lensi, kitap, dergi veya gazete okurken zararlı mavi ışığın %95'inden fazlasını filtrelemenize yardımcı olur; Artık uzun süreli okumanın neden olduğu baş ağrısı, göz yorgunluğu veya kuru göz konusunda endişelenmeyin. [Gelişmiş Malzemeler] Polikarbonat gözlük çerçeveleri, dayanıklı, esnek, hafif, uzun süreli kullanım için uygun; Anti-yansıtıcı net HD lens, doğru büyütme gücü, renk sapmalarını azaltır. [Bahar Menteşe Tasarımı] Kadınların en son trend stili; Bahar tapınağı tasarımı başın sıkışmasını azaltır, rahat bir kullanım deneyimi sunar. [5 Çift Mavi ışık okuma gözlüğü] 5 paket şık mavi ışık engelleme okuma gözlüğü seti, günlük kullanım için uygun olan okumanız gereken yere bir dizi gözlük yerleştirebilirsiniz. [Sorunsuz Hizmet] Gözlüklerle ilgili herhangi bir sorun varsa, sadece bizimle iletişime geçin ve size tatmin edici bir çözüm sunacağız.

Mülkleri için