.

100 Metre Çift Kat Önyargı Bant, siyah Önyargı Bantlar Rulo Dikiş, Dikiş, Ciltleme, Hemming, Boru, Kapitone, 3/4 İnç (20mm)

100 Metre Çift Kat Önyargı Bant, siyah Önyargı Bantlar Rulo Dikiş, Dikiş, Ciltleme, Hemming, Boru, Kapitone, 3/4 İnç (20mm)

₺ 59.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Toplu Toptan Biriktirme】 Siyah Şerit Uzunluğu : 100 metre, 3/4 " (20mm) genişliğinde, Düz veya kavisli kenarlar yapmak için elle veya makineyle dikilmesi kolaydır. 【Yüksek Kalite】 Naylon yüksek elastik iplik ve pandex'den yapılmış Çift katlı Önyargı Bantları.Pamuk, polyester, deri, kanvas ve keten ile eşleşmesi kolaydır. 【Özellikler】 Çift katlı Önyargı Bandı sağlam ve dayanıklıdır; Önceden katlanmış; Ütülemeye gerek yok; Solmaz ve kanamasız; Makinede yıkanabilir; Elastikiyete sahiptir; Kokusuz. 【Multifunction】Great için dikiş, boru, bağlama, hemming, dikişler ve giyim yapma projeleri.Yastıklar, yorganlar, cüzdanlar, sandalyeler, giysiler ve kanepelerdeki dikişleri vurgulayın. 【Package】Include 100 metre 2 cm Siyah Önyargı Bantlar.İpuçları : Önyargı bandı uzunluğu nedeniyle tamamen sürekli olmayabilir.Renk, farklı boya partileri veya farklı monitör çözünürlüğü arasında biraz değişir.Renk : Siyah Uzunluk : 100 metre Geniş : 3/4”(20mm) Ürün hakkında : Çift kat Önyargı Bantları Naylon yüksek elastik iplik ve pandex yapılmış.Özellikleri : 1) sağlam ve dayanıklı. 2) Elastikiyet önyargı bandı vardır. 3) Makinede yıkanabilir. 4) Solmaz ve kanamasız. 5) Ütü gerekmez. 6) Kokusuz ve hatta dikiş alanı. 7) Pamuk, polyester, deri, tuval ve keten ile eşleşmesi kolaydır. 8) Düz veya kavisli kenarlar yapmak için el veya makine ile dikmek kolaydır.Giysiler, yorgan üstüne önyargı bant Dikiş Dekorasyon-kat önyargı bant ve kenar düğmeleri, büyüklüğüne göre bir döngü dikiş çift Kesme; İpli Yapım : kenar ilmek çift kat önyargı açık kenarı boyunca bir yay haline bandı ve tekstil ham dikişleri Bitirmek; Düğme Oluşturma Döngü Kapatma cilalı ya da zıt bir görünüm için çift kat önyargı bant ile giysi ham kenar Örtmek çok işlevli : Bağlama : ; : : ; : ya da düz bir çizgi veya eğri motifi yastık kılıfları.İpuçları : Önyargı bandı uzunluğu nedeniyle tamamen sürekli olmayabilir.Renk, farklı boya partileri veya farklı monitör çözünürlüğü arasında biraz değişir.Paket : 100 metre 20mm genişliğinde Siyah Önyargı Bantları dahil.

Mülkleri için