.

Lemon KETO Xylitol Candy Chips-SNØ 1 LB Bag-Sadece 2 Bileşenli Şekersiz Şeker | Düşük Karbonhidratlı, Diyabetik Dostu, GDO'suz, Vegan, GF ve Kosher / Dünyanın En saf şekeri!

Lemon KETO Xylitol Candy Chips-SNØ 1 LB Bag-Sadece 2 Bileşenli Şekersiz Şeker | Düşük Karbonhidratlı, Diyabetik Dostu, GDO'suz, Vegan,

₺ 100.50

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

INGREDIENTS İKİ BİLEŞEN : El yapımı Limonlu SNØ ksilitol şeker cipslerimiz sadece iki basit bileşenden oluşur - Sürdürülebilir ormanlardan hasat edilen huş ağacı ksilitolü VE %100 doğal tatlandırıcı. ????KETO ŞEKERİ : Şekersiz net karbonhidratta düşük, ksilitol şeker cipslerimiz KETO-DİYET dostudur!Ayrıca GDO olmayan Proje Doğrulandı, VEGAN, OU KOSHER, GLUTENSİZ, PALEO ve DİYABETİK DOSTU. NATURE DOĞA tarafından TATLANDIRILMIŞ : Doğanın ilahi eserini vurgularken, ucuz mısır ksilitolü, soya, buğday, renklendirici, yapay tatlandırıcı, koruyucu ve dolgu maddeleri gibi kötü şeyleri ortadan kaldırdık. ????DİŞ HEKİMİ onaylı : SNØ ŞEKERSİZ ksilitol şeker cipsleri sadece nefesinizi tazelemekle kalmaz, plağı inhibe eder ve tükürük bezlerini uyararak ağız kuruluğunu hafifletir, aynı zamanda diş minesinin demineralizasyonunu yavaşlatır!Neredeyse dişçiyi acısız görmek gibi!. PROMISE SNØ SÖZÜ : Tıpkı buzlu kar taneleri gibi, Limon ksilitol cipslerimizin hepsi benzersizdir ve iki kar tanesi aynı değildir!Şekerlerimizi yaratmaktan zevk aldığımızdan daha çok sevdiğinizden emin olun, aksi takdirde hiçbir soru sormadan paranızı geri alırsınız.

Mülkleri için