.

Yazarkasa Çekmece Ekle Tepsi, 3 Faturaları 3 Paraları Bölmeleri Para Depolama Yedek Para Organizatör Depolama Caja Registradora para negocio Kutusu (Siyah)

Yazarkasa Çekmece Ekle Tepsi, 3 Faturaları 3 Paraları Bölmeleri Para Depolama Yedek Para Organizatör Depolama Caja Registradora para

₺ 66.63

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Paranızı Düzenli Tutar : Faturalar için 3 bölmeli ve madeni paralar için 3 bölmeli para kayıt tepsisi, caja registradora'da iyi organize edilmiş para kazanabilir.Yay şeklindeki Kenar Madeni Para Bölmesi : Kenardaki yay şeklindeki tasarım, madeni parayı çıkarmak için daha uygun.Güçlü Yay Klipsi : Böylece, para tepsisi faturaları sıkıca basabilir ve katlanması kolaydır, kullanımı kolaydır.Malzemeler : Bu yazarkasa ekleme tepsisi, sağlam, hafif ve dayanıklı kaliteli plastikten yapılmıştır.Pratiklik : Yazarkasa için güzel bir yedek.Şartname : Malzeme : ABS Renk Seçenekleri : Beyaz : Siyah Boyutu : Yaklaşık. 24. 5x24.5x3. 5 cm / 9. 6x9. 6x1. 4 inç ağırlık : Yaklaşık. 291g Paket Listesi : 1 x Yazarkasa Ekleme Tepsisi.

Mülkleri için