.

HUNTGİRL HEDİYELER Noel mutfak bulaşık havlu mıknatıslar ile 2 Set. Kardan Adam, Penguen ve Kardinal ile Şenlikli ve Sevimli. %100 Pamuk.

HUNTGİRL HEDİYELER Noel mutfak bulaşık havlu mıknatıslar ile 2 Set. Kardan Adam, Penguen ve Kardinal ile Şenlikli ve Sevimli. %100 Pamuk.

₺ 62.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

%100 Pamuk.Bu sevimli set iki (2) John Ritz marka kardan adam ve penguen, tatil temalı Noel havlu kumaş bulaşık havlusu ve iki (2) 1.5" güçlü buzdolabı mıknatısı içerir.Havlular ve mıknatıslar, arka planda kar taneleri ve çam ağaçları bulunan şenlikli bir kardan adam, penguen ve kardinal içerir.Bulaşık deterjanları kış, sonbahar, Noel, tatil ve kardan adam temalı.Süper yumuşak pamuklu havlular 16" x 25 " boyutlarındadır.Bunlar eğlenceli mutfak veya banyo aksesuarları yapar ve misafirler için harikadır ve bu güçlü mıknatıslar tüm anılarınızı buzdolabına veya herhangi bir manyetik yüzeye tutacaktır.Bu emici ve çekici şenlikli tatil desenli bulaşık havluları ve mıknatıslar harika hediyeler yapar.Havlular makinede yıkanabilir ve %100 pamuktur.Bu sevimli set iki (2) John Ritz marka kardan adam ve penguen, tatil temalı Noel havlu kumaş bulaşık havlusu ve iki (2) 1.5" güçlü buzdolabı mıknatısı içerir.Havlular ve mıknatıslar, arka planda kar taneleri ve çam ağaçları bulunan şenlikli bir kardan adam, penguen ve kardinal içerir.Bulaşık deterjanları kış, sonbahar, Noel, tatil ve kardan adam temalı.Süper yumuşak pamuklu havlular 16" x 25 " boyutlarındadır.Bunlar eğlenceli mutfak veya banyo aksesuarları yapar ve misafirler için harikadır ve bu güçlü mıknatıslar tüm anılarınızı buzdolabına veya herhangi bir manyetik yüzeye tutacaktır.Bu emici ve çekici şenlikli tatil desenli bulaşık havluları ve mıknatıslar harika hediyeler yapar.Havlular makinede yıkanabilir ve %100 pamuktur.

Mülkleri için