.

Serpin led ışık Banyo Havzası Dokunun Sıcaklık Sensörü Renk Değiştirme Iki Kolu Üç Delik Duvara Montaj Şelale Havzası Mikser Musluklar Krom Prinç (1 ADET)

Serpin led ışık Banyo Havzası Dokunun Sıcaklık Sensörü Renk Değiştirme Iki Kolu Üç Delik Duvara Montaj Şelale Havzası Mikser Musluklar

₺ 167.70

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Led ışıklı Banyo Bataryası】 Bu 3 renk değiştiren musluk ışığı su sıcaklığını algılar ve buna göre değişir.Kırmızı, sıcak su, soğuk su için mavi ve ılık su için yeşil anlamına gelir.Led ışıkları etkilemek için eminiz. 【Pil LED'i Yok】 Musluk led ışıkları tamamen musluktan gelen su akışı üzerinde çalışır-pil gerektirmez.LED'ler hidroelektrik enerjisiyle çalışır.Su akışı, LED ışığını döndüren güç üretmek için musluğun içindeki bir türbinin kanatlarını çalıştırır on.An Pili sık sık değiştirmeye gerek duymayan çevre dostu tasarım. 【Şelale Musluğu】Bu şelale musluğu, düşen suyun doğal hareketinin akışını simüle eder.Düz ve daha geniş ağzı ile şelale musluğu, suyun kaskad yapmasına izin verir, bu da kulaklara yatıştırıcı ve görsel olarak tatmin edicidir. 【Çift Kulplu Üç Delik】 3 delikli küvet bataryası ve çift kulp, sıcak ve soğuk döner düğmeyi kolayca ayarlayabilir ve pürüzsüz ve rahatlatıcı duş baştan başlamanıza yardımcı olur. 【Note】 Banyo Lavabo Bataryalarının kurulumu ve bağlanması kolaydır ve serbestçe birleştirilebilir.Duvara monte şelale LED banyo bataryası duvara monte lavabolarda ve duvara monte küvetlerde kullanılabilir.Ve damlamayan seramik plakanın yüzeyi pürüzsüz ve dayanıklıdır.

Mülkleri için