.

15-17 YZFR1 Aksesuarları Motosiklet CNC Alüminyum Çerçeve Slider Motor Koruma Kapak Koruyucu ıçin 2015 2017 YZF R1 YZF-R1 (Altın)

15-17 YZFR1 Aksesuarları Motosiklet CNC Alüminyum Çerçeve Slider Motor Koruma Kapak Koruyucu ıçin 2015 2017 YZF R1 YZF-R1 (Altın)

₺ 167.70

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????【Yerleşimi】 2015-2017 YZF-R1 için. ????【Condition】Aftermarket 100 % Marka Yeni;????【 Color】5 renk mevcuttur, resim gösterildiği gibi aynı. ????【Malzeme】 Yüksek Dereceli CNC Alüminyumdan yapılmıştır.????【Quantity】 1 Takım=Sol + Sağ. ????【Özellikler】 - Çiziklerin düşmesini ve topraklanmasını etkili bir şekilde önleyebilir. -Motor parçaları hasar gördüğünde yüzü düşmekten etkili bir şekilde koruyabilir. - Seni sinirlendiriyor zaten, ortağını değiştirsen iyi olur. -Yarış veya hızlı sürüş sırasında motosikletinizin çarpmasını ve çizilmesini önlemek için tasarlanmıştır. -Kolay kurulum. ????【Bizim Tarafımızdan Hizmet】 - Herhangi bir soru, lütfen bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde size cevap vereceğiz ve sorunu sizin için çözeceğiz. Öğeyi planlanan zamanda almazsanız veya aldığınızdan memnun değilseniz, lütfen bir çözüm için bize geri dönün. Arızalı ürün alırsanız (nadiren olur), iade edeceğiz veya göndereceğiz replacement.In bu durumda, sorunu açıkça gösterebilen resimler geçersizdir.Renk : Altın.

Mülkleri için