.

Excelloon 40 Pcs Mobilya Silikon koruma kapağı ile Keçe Ped-Sandalye Bacak Kapaklar Silikon Zemin Koruyucular-Alt sandalye Pedleri için Yuvarlak Mobilya masa Ayakları (Yükseltme)

Excelloon 40 Pcs Mobilya Silikon koruma kapağı ile Keçe Ped-Sandalye Bacak Kapaklar Silikon Zemin Koruyucular-Alt sandalye Pedleri için

₺ 35.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Yükseltildi] - Yükseltilmiş silikon sandalye bacak kapaklarımız keçe pedlerle donatılmıştır, keçe pedleri direnci azaltır ve mobilyaların kolayca ve sorunsuz hareket etmesini sağlar. lifting.At aynı zamanda, zemini etkili bir şekilde koruyabilir ve çizilmeyi önleyebilir. [ Alacaksınız] - Keçe pedli 40 adet mobilya silikon koruma kapağı.30-45mm / 1.18-1.77 inç sandalye ayakları için uygundur.Lütfen sipariş vermeden önce sandalye bacaklarının boyutunu ölçün. [2 Samimi tasarım] - Şeffaf tasarım, mobilyalarınıza iyi entegre edilebilir, neredeyse hiç dikkat çekmez.Yumuşak malzeme tasarımı, yuvarlak ve kare sandalye ayakları için uygundur. [Mobilya ayaklarının herhangi bir şekline uygulanabilir] - Elastik, yuvarlak ve kare mobilya ayakları ve diğer şekiller için uygundur.Örneğin, restoran sandalyeleri, bar tabureleri, teras sandalyeleri, mutfak sandalyeleri, metal bistro sandalyeleri vb. [Kullanımı kolay] - Yumuşak silikon kapağın takılması kolaydır, yapıştırmaya gerek yoktur, paketlenmesi kolaydır ve düşmesi kolay değildir.Yükseltilmiş mobilya silikon koruma kapağı özellik : 1, Altındaki keçe pedi, sandalyenin iz bırakmadan zeminde sessizce ve sorunsuz bir şekilde kaymasını sağlar. 2, Mobilya ayakları herhangi bir şekil için uygundur.Elastik, yuvarlak ve kare mobilya ayakları ve diğer şekiller için uygundur. 3, Mobilya koruma kapağı mobilya ayakları ve zemin arasındaki sürtünmeyi önleyebilir ve masa ayaklarını ve sandalyenin tabanını hasardan koruyabilir. 4, Şeffaf tasarım mobilyalarınıza iyi entegre edilebilir, neredeyse hiç dikkat çekmez.Yükseltilmiş mobilya silikon koruma kapağı özellikler : Alt genişlik : 1.57 inç Açılış genişliği : 1.37 inç Yükseklik : 1.37 inç Renk : şeffaf Malzeme : yüksek kaliteli silikon Not : 30-45mm / 1.18-1.77 inç sandalye ayakları için uygundur.Lütfen sipariş vermeden önce sandalye bacaklarınızın boyutunu ölçün.

Mülkleri için