.

Mobil Dosya Dolapları Masanın Altındaki Dosya Dolabı, Tekerlekli Saklama Dolabı, Ev Ofisi için Metal Dosya Dolapları, Masaüstünün Altındaki Çekmeceli Dolap (Renk: Beyaz, Boyut: 395260CM)

Mobil Dosya Dolapları Masanın Altındaki Dosya Dolabı, Tekerlekli Saklama Dolabı, Ev Ofisi için Metal Dosya Dolapları, Masaüstünün Altındaki

₺ 1438.80

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

✔ Yerden %35 tasarruf edin ✔ Modern görünüme sahip bu tür dosya dolabı, ofis alanınızda ihtiyacınız olan biraz ekstra bir şey olabilir; Çok fazla depolama alanını artırmak için herhangi bir masa veya tezgahla mükemmeldir. ♦ Pürüzsüz ve sessiz kızak rayları ♦ Çelik bilyalı kızak rayları, çekmeceleri çok fazla gürültü olmadan kolayca ve kolayca açıp kapatmanıza yardımcı olabilir.Bu, ofis çalışanlarının sessiz bir ortam yaratması için mükemmel bir tasarımdır. ✔ Mobil çekmeceli dolap ✔ ahşap zeminlerde ve halılarda sorunsuz bir şekilde yuvarlanabilen 4 adet dönebilen tekerlek ile tasarlanmıştır; Frenli 2 ön tekerleğe ek olarak , aynı zamanda yerinde durabilir ve yazıcı gibi tüm ofis ekipmanlarını üzerine koyabilir. ♦ Masa Ofisinin Altında Sağlam ♦ Bu ofis dolabı sağlam çelik levhadan yapılmıştır, uzun ömürlüdür ve toplam 150 kg ağırlığa dayanabilir; kapalı çekmece kenarı tasarımı farenin veya diğer döküntülerin girmesini önleyebilir. ✔ Bol depolama alanı ✔ Çekmece saklama kutusu, olasılıkları ve sonları düzenlemek için çok uygun olan çoklu iç bölmelerle tasarlanmıştır; çıkarılabilir ve rahat tasarım ve masaüstünüzü daha düzenli hale getirmek için önemli belgeleri arşivleyin.Boyutu : 39 * 52 * 60 CM / Renk : Beyaz.

Mülkleri için