.

WİESNER İnkontinans Kelepçesi-Orijinal Erkek İnkontinans Kelepçesi - 3 Ayarlanabilir Boyut-Para İade Garantisi! - Gün Boyu Konfor ve Güven - Wiesner Kelepçesi - İnkontinans için en iyi Penis Kelepçesi!

WİESNER İnkontinans Kelepçesi-Orijinal Erkek İnkontinans Kelepçesi - 3 Ayarlanabilir Boyut-Para İade Garantisi! - Gün Boyu Konfor ve

₺ 119.85

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????GÜVEN ARTTIRICI! - Üriner İnkontinansın nasıl hissettiğini anlıyoruz, size Her Gün, Her Gün Güven vermek için Akıllıca bir Çözümümüz var!gizli Cihazımızla dışarı çıkıp herhangi bir endişe duymadan eğlenebilir ve normal hayatınıza geri dönebilirsiniz. ????DİĞERLERİ GİBİ TESELLİ! - "Gerçekten giydiğini unutuyorsun!"Bunun gibi kaç yorum aldığımız şaşırtıcı.Patentli tasarımımız, farklı boyutlar seçerek ürünü özelleştirmenizi sağlar ve settings.No Sızıntılar, Endişelenme!. ????WİESNER'I KİM KULLANIYOR? - GAZİLER İDARESİ ve MSKCC (ABD'deki en iyi 2 Kanser Merkezi) gibi ABD'deki en saygın Kurumlardan bazıları WİESNER Clamp'e güvendi, aynı zamanda tüm dünyadaki Ürologlar tarafından önerilen 1 numaralı Kelepçe!. ????SERVET BİRİKTİRİN! - Ürünümüz aynı zamanda Cüzdanınız için de akıllıdır, tek başına kullanıldığında ve erkek İnkontinans Pedleri ve Koruyucuları gibi diğer ürünlerle birlikte kullanıldığında uygun maliyetli bir Korumaya sahip olursunuz.Erkek İnkontinans Malzemelerine para harcamayı bırak!. ????PARA İADE GARANTİSİ! - WİESNER, ihtiyacınız olan güveni veren tüm ürünlerimiz için %100 Para İade Garantisi sunar.WİESNER İnkontinans Kelepçelerinizden %100 memnun değilseniz, satın alma işleminizle ilgili yardım için bizimle iletişime geçin.

Mülkleri için