.

Ovyuzhen mendil Dağıtıcı Tutucu, doku saklama kutusu Durumda ıslak bebek mendil Durumda Bebek Silin Tutucu için kapaklı ev ofis masası, Yurt, mutfak, tuvalet, Vanity (beyaz + Pembe)

Ovyuzhen mendil Dağıtıcı Tutucu, doku saklama kutusu Durumda ıslak bebek mendil Durumda Bebek Silin Tutucu için kapaklı ev ofis masası,

₺ 32.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

BÜYÜK KAPASİTE : 90 mendile kadar sığar Ağırlıklı plaka her seferinde bir mendil dağıtır ve silikon conta mendilleri taze ve nemli tutar.Boyut : 18.5x12x7. 5 cm/7. 3x4. 7x3 inç.MODEN STİLİ : Doku kutusu, evdeki herhangi bir odanın düzenli kalması için uygun olan en şık ve en az depolama çözümüdür.Kullanımı kolay : Açık kapak tasarımı, dağıtıcının yeniden doldurulması gerektiğinde çıkarılması kolaydır.Bu mendil tutucu, piyasadaki çoğu bebek bezi çantasına sığabilir.GÜVENLİK MALZEMESİ : Endişesiz bebek bezi değiştirme çözümleri için yüksek kaliteli PVC ve ftalat içermeyen plastik malzemeden üretilmiştir.Lütfen bunun bir ısınma silme kabı olmadığını unutmayın.Odada kullanın : Tükendiğinde daha fazla mendil doldurmak için tekrar kullanılabilir.Yatak odası, banyo, ofis, ibadet evi ve dokuların bulunduğu diğer yerler de dahil olmak üzere dokuların gerekli olduğu durumlarda gerekli ve düşünceli bir çözüm sunar needed.It tükendiğinde daha fazla mendil doldurmak için tekrar kullanılabilir.Yatak odası, banyo, ofis, ibadet evi ve dokuların gerekli olduğu diğer yerler de dahil olmak üzere dokuların gerekli olduğu durumlarda gerekli ve düşünceli bir çözüm sunar.90 Mendile kadar sığar Ağırlıklı plaka her seferinde bir mendil dağıtır ve silikon conta mendilleri taze ve nemli tutar.Boyut : 18.5x12x7. 5 cm/7. 3x4. 7x3 inç.Açık kapak tasarımı, dağıtıcının yeniden doldurulması gerektiğinde çıkarılması kolaydır.Bu mendil tutucu, piyasadaki çoğu bebek bezi çantasına sığabilir.beyaz.Pembe ve beyaz.Yeşil artı beyaz.Beyaz ve siyah.Beyaz + Gri.Sarı + Göl Mavisi.İçinde kullanın room : .It tükendiğinde daha fazla mendil doldurmak için tekrar kullanılabilir.Yatak odası, banyo, ofis, ibadet evi ve dokuların gerekli olduğu diğer yerler de dahil olmak üzere dokuların gerekli olduğu durumlarda gerekli ve düşünceli bir çözüm sunar.

Mülkleri için