.

7 Paket Taşınabilir doldurulabilir ıslak mendil konteyner, Yeniden kullanılabilir taşınabilir ıslak mendil kılıfı, Silme dağıtıcı Konteyner, Bebek Seyahat ıslak mendil tutucu (Çok renkli -1)

7 Paket Taşınabilir doldurulabilir ıslak mendil konteyner, Yeniden kullanılabilir taşınabilir ıslak mendil kılıfı, Silme dağıtıcı Konteyner,

₺ 32.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Cilt dostu Malzeme】 - Spremium EVA malzemeden yapılmış, güvenlik kalın, çevre dostu ve BPA içermez.Yüksek kaliteli plastik rahat ve yıkanabilir.En iyi sızdırmazlık size iyi bir nem tutma sağlar. 【Doldurulabilir bebek mendili dispenseri】 - Bebek mendili dispenseri, kullanım sırasında yeni ıslak mendil koymayı kolaylaştıran dayanıklı bir fermuar tasarımına sahiptir.güçlendirilmiş bir kapak kapağı ile mendilleri istediğiniz zaman çıkarmanıza izin verir. 【İdeal Boyut】9. 5x5.5x1.5 inç, toplu olarak satın alınan mendiller için mükemmel bir bebek mendil dağıtıcısıdır.bu silme kılıfı, annelerin ıslak mendillerin kurumasını önlemesine yardımcı olur.Plastik seyahat kaplarından çok daha az hantaldır ve normal ıslak mendil paketlerinden çok daha fazlasını tutar. 【Seyahat Ortağı】 - Naylon halkalı hafif, taşınabilir kese, bebek bezi çantası, bebek arabası, sırt çantaları ve çantalar gibi iç ve dış mekan kullanımı için uygun herhangi bir yere asılabilir veya takılabilir. 【Çok Kullanımlı Tasarım 】- Şık ve Pratik, sadece doku kutusu olarak kullanılamaz, aynı zamanda saklama çantası olarak da kullanılabilir, cep telefonlarını, güç bankasını ve içecekleri vb.Barındırabilir.Mendil Kullanımı için Güvenli Malzeme : .FEBSNOW mendil kılıfı, BPA içermeyen, Ftalat içermeyen, Kurşunsuz ve PVC içermeyen güvenli EVA malzemeden yapılmıştır.İYİ BİR SEYAHAT ORTAĞI.Naylon döngü ile hafif Tasarım, taşınabilir kese bileğin etrafına takılabilir veya seyahat ederken kolaylık sağlamak için bebek bezi çantası, bebek arabası, sırt çantası, çanta gibi herhangi bir yere takılabilir.

Mülkleri için