.

MİKİMİQİ Islak Mendil Saklama Kutusu, 2 Paket Mendil Dağıtıcı Tutucu Doku Saklama Kutuları Kapaklı Bebek Bezi Mendil Dağıtıcı Kutusu Sızdırmazlık Tasarımlı Toz Geçirmez Peçete Kabı (Siyah, Yeşil)

MİKİMİQİ Islak Mendil Saklama Kutusu, 2 Paket Mendil Dağıtıcı Tutucu Doku Saklama Kutuları Kapaklı Bebek Bezi Mendil Dağıtıcı Kutusu

₺ 29.49

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Value Büyük Değer-Paket 2 paket ıslak mendil saklama kutusu içerir. ♦ Büyük Kapasiteli Mendil Dağıtıcı Kutusu-Mendil Dağıtıcı Tutucu Kılıfının boyutu 7.32" x 4.7" x 2.87" / 18.7 x 12 x 7.3 cm'dir.80 Mendile kadar uyuyor. ♦ Büyük Kapasiteli Mendil Dağıtıcı Kutusu-Mendil Dağıtıcı Tutucu Kılıfının Boyutu 8.75 "x 6.5" x 4.5" / 18.5 x 12.2 x 7 cm'dir.80 Mendile kadar uyuyor. Look Güzel Görünüm ve Pratik-Kapaklı Mendil Dağıtıcı Kutusu görünüşte basit ve şık, klasik ve güzel color.It ıslak mendillerin iyi saklanmasına yardımcı olur, her seferinde bir mendil alarak israfı önler ve ıslak mendillerin kurumasını önler.Güzel mendil konteynerimiz hayatta iyi bir yardımcıdır. ✔ Çok fonksiyonlu Mendil Saklama Kutuları-Çoğu ıslak mendil, yüz mendili, mendil, peçete,mendil, bebek bezi tutucusu için uygundur.Restoranlar, oteller, arabalar, ofisler, yatak odaları, oturma odaları, banyolar, tuvaletler veya mutfaklarda kullanılabilir.

Mülkleri için