.

Epielle Karakter Sayfası Maskeleri / Hayvan Spa Maskesi / - Tüm Cilt Tipleri için |kadınlar için spa hediyeleri, Spa Hediyesi, Çocukları için Doğum Günü Partisi Hediyesi, Spa Günü Partisi, Kız Gecesi / Çorap Dolguları (Çeşitli Karakter Maskesi-6pk A)

Epielle Karakter Sayfası Maskeleri / Hayvan Spa Maskesi / - Tüm Cilt Tipleri için |kadınlar için spa hediyeleri, Spa Hediyesi, Çocukları

₺ 33.75

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

✔ LEKESİZ HİSSEDİN : Eğlenceli Çita Maskesi cildi nemlendirir ve sıkılaştırır. skin.It parlak bir parlaklık ve genç bir görünüm için nemi kapatmaya yardımcı olan kollajen ve Meyve özü içerir.Çita maskesi cildi daha pürüzsüz ve yumuşak hissettirir.Lama Maskesi, tahriş olmuş cildi sakinleştirmek ve tonlandırmak için Lavanta ve Protein özü içerir. ????BOTANİK ÖZLER : Tek Boynuzlu At ve Panda Maskesi, yaşlanmanın görünümünü ve belirtilerini azaltmak için cildin esnekliğini artıran botanik özler içerir.Tek boynuzlu At Maskesi, cildinizdeki p H seviyelerini dengelemeye yardımcı olan Alaska Buzulu Suyunu içerir.Panda Maskesi, cildi tazelenmiş bir his ve görünüm için sıkılaştıran bitkisel öz içerir. ????NEMLENDİRİLMİŞ CİLT : Denizkızı Maskemizle parlayın ve nemlendirilmiş bir cilt elde edin.Denizkızı Maskesi, daha canlı bir görünüm sağlarken nemlendirmeyi emmek için cildinize yapışır.Denizkızı Maskesi Blue Marie Kompleksi içerir ve Cildin kirlerini çıkararak cildi detoksifiye eder.Su samuru Maskesi, cildi aydınlatmak ve nemlendirmek için Hyaluronik Asit ve Multivitamin Özü ile cildi aydınlatmak ve nemlendirmek için parlak bir görünüm sağlar. ????Her karakter maskesi setinde 12 maske bulunur. set başına her hayvan karakter maskesinin 2 maskesi.Sheetmasks cilt bakımı amaçlanan amaçlar için oluşturulur. ????Epielle beauty, hayvansal yağ, mineral yağ, paraben ve vazelin içermeyen cilt bakım maskeleri ve ürünlerini formüle eder.Hayvanlar üzerinde test edilmedi.Vegan ve Zulümsüz!Epielle ile cildinize daha iyi bakarken eğlenin!. ????ÇORAP DOLDURUCUNUN SAHİP olması gerekenler : Çorap doldurucular için mükemmel ve eğlenceli güzellikler.Tatil Sayfası maskeleri yetişkinler için boyutlandırılmıştır, çünkü her maske cildinize kontur oluşturur : Ancak çocuklar bunu kullanabilir.Yaprak maskeleri Kore'de yapılır!.

Mülkleri için