.

R. A. V Altında Göz Yamalar Yeşil Çay Göz Maskeleri Hyaluronik Asit ve Kollajen ile Koyu Halkalar için, Şişlik, Göz Jel Tedavisi Yama Anti-Aging Göz Pedi Kırışıklıkları için, Göz Torbası, Doğal Özler (30 Pairs)

R. A. V Altında Göz Yamalar Yeşil Çay Göz Maskeleri Hyaluronik Asit ve Kollajen ile Koyu Halkalar için, Şişlik, Göz Jel Tedavisi Yama

₺ 56.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Yorgun Gözlerin Görünümünü Uyandır】 Uykusuz musun?Akşamdan kalma mı?Bitkin mi?Çocuğunuz sizi geceleri uyuyamıyor mu?R. A. V.'nin bu güçlü ve doğal göz altı maskesi Yorgun, donuk gözleri aydınlatır ve canlandırır.Koyu halkaların, şişliklerin, ince çizgilerin, göz torbalarının ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olurlar.Cilt, uyku eksikliği size aksini söylese bile uyanık ve tazelenmiş görünmenizi sağlamak için bu hafif göz tedavisi yamalarını hızlı bir şekilde emebilir. 【Yatıştırıcı ve Ferahlatıcı Göz Yamaları】 Hassas göz çevresi alanının gözle görülür şekilde daha genç, daha parlak ve canlandırılmış görünmesine yardımcı olun.Yeşil Çay Özü bir anti-aging etki cilt, yaşlılık lekeleri, ince çizgiler ve kırışıklıklar sarkma artırır.Papatya ve İpek Ağacı Özü, cildi beslemek, yatıştırmak ve sakinleştirmek için çeşitli amino asitlerin ve vitaminlerin bir karışımıdır.Hyaluronik Asit, Gliserin ve Kollajen, cildin daha dolgun görünmesine yardımcı olmak, ton ve yoğunluğun görünümünü iyileştirmek için yoğun nemlendirme sağlar. 【Güvenli ve Kolay Emilen Bileşenler】 Göz altı torbaları tedavimiz cilde hızlı ve verimli bir şekilde emilir. % 100 güvenli, hoş olmayan yan etkileri yoktur.Vegan ve hayvanlar üzerinde test edilmemiş, hayvansal yağlar veya sentetik kokular içermezler.Şimdi satın alın ve cildinizin ve alacağınız övgülerin tadını çıkarın.Lütfen buzdolabında saklayın ve nihai etkiyi elde etmek için soğuduktan sonra kullanın. 【Şişkinliği Doğal bir Şekilde Ele Alın】Her sabah 15 dakika boyunca gözlerinizin altına bir göz maskesi koyun, böylece göz çevresindeki hassas ciltler için size en üst düzey, lüks göz altı yamaları tedavisi sunar, böylece uyanık ve tazelenmiş görünürsünüz.Uyumadan önce, göz çevresindeki kuru ve yorgun cildi nemlendirmek için göz maskelerimizi kullanın, bu yorgun görünümden kurtulun ve göz bölgesini sıkılaştırırken ve stres ve yorgunluk belirtilerini gözle görülür şekilde tersine çevirirken parlaklığı geri kazanın. 【Müşteri Hizmetleri】 Sağlanan %100 memnuniyet müşteri hizmetleri.Göz altı yamalarımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve bunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Müşterilerimizin alışveriş deneyimine her zaman dikkat ediyoruz.

Mülkleri için