.

Altında Göz Yamalar, 30 pairs Hyaluronik Asit Anti-Aging Altında Göz Maskesi, RABİOTA Kollajen Altında Göz Jel Pedleri için Koyu Halkalar, Kırışıklıklar, İnce Çizgi, Şişlik (Mavi)

Altında Göz Yamalar, 30 pairs Hyaluronik Asit Anti-Aging Altında Göz Maskesi, RABİOTA Kollajen Altında Göz Jel Pedleri için Koyu Halkalar,

₺ 29.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Ana Maddeler : Hyaluronik Asit, Kollajen,gliserin,en güvenilir ve etkili cilt bakım bileşenlerini birleştiren E vitamini, cilt onarımında güçlü temel bileşenler.Daha genç gözler herhangi bir anormal reaksiyon varsa, lütfen hemen kullanmayı bırakın ve doktora danışın.Asansörler ve firmaların göz maskesi altında göz hatlarını çevresindeki deri ve gözle görülür koyu halkalar, kırışıklık, ince çizgi, şişlik azalır.Nemlendirici ve nemlendirici etkileri, göz çevresindeki cildin elastikiyetini doğal olarak artırabilir.Nazik cilt bakımı, berrak ve nemlendirici doku, donukluğu iyileştirir, cildi onarır, nemi derinlemesine doldurur, genç ve güzel gözleri açar.Bir insanı gördüğümüzde ilk gördüğümüz şeyin ne olduğunu düşünsene. GÖZLER.Bu yüzden göz derisi her zaman çok önemlidir.Çünkü başkaları için "ilk izleniminiz" için büyük önem taşıyor.Kadınları ya da erkekleri olsun - güzel görünüşleri ve enerjik gözleri harika görünüyorlar, şimdi temiz bir cilt kadar önemliler ya da haircut.It gözlerinizi süslüyor ve özelliklerinizi geliştirerek onları olmazsa olmaz bir güzellik öğesi haline getiriyor. 1.Güvenlik - tüm doğal maddeler, kullanımı güvenlidir. 2. Güçlü Etki-Koyu halkaları azaltın, ödemi ortadan kaldırın, yaşlanmayı önleyin ve geciktirin. 3. Cildi yatıştırır, nemlendirir ve beyazlatır.NASIL?. 1. Yüzünü temizle. 2. Göz maskesini istediğiniz bölgeye uygulayın. 3. Öz tamamen emilene kadar 10 ila 20 dakika bekleyin. 4. Göz maskesini çıkarın ve emmeye yardımcı olmak için göz çevresindeki cilde 1 dakika boyunca hafifçe masaj yapın.İpuçları : Serin ve kuru bir yerde saklayın, ancak doğrudan güneş ışığından veya yüksek sıcaklıklardan uzak tutun. - Göz maskesi için bir tedavi süreci vardır ve güzelleşmek uzun vadeli bir süreç gerektirir.Cilt sağlığı özellikle önemlidir : Piyasadan aldığınız cilt bakım ürünleri ne olursa olsun, ilk kullanımda (özellikle hassas ciltler) kulak kökünü 20 dakika sonra anormal reaksiyonlardan sonra test etmenizi ve ardından ürünü normal şekilde kullanmanızı öneririz;herhangi bir anormal reaksiyon varsa, lütfen hemen kullanmayı bırakın ve doktora danışın.

Mülkleri için