.

Shappy 14x6mm / 0. 55x0. 24 İnç Mini S Kanca Konnektörler S-Şekilli Tel Kanca ile saklama kutusu için DIY El Sanatları, asılı Takı, Anahtarlık, Etiketleri (300 Parça)

Shappy 14x6mm / 0. 55x0. 24 İnç Mini S Kanca Konnektörler S-Şekilli Tel Kanca ile saklama kutusu için DIY El Sanatları, asılı Takı, Anahtarlık,

₺ 32.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Not : ürün küçük ve mini, sadece 0.55x0. 24 inç/ 14x6mm, ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını görmek için lütfen sipariş vermeden önce boyutu kontrol edin.Plastik kutu ile : mini metal s kancaları, saklanması kolay ve taşınabilir şeffaf bir plastik kutu içinde paketlenmiştir, bu nedenle bu s kancaları kaybolmaz.Sağlam metal kancalar : mini boyutlarda olmasına rağmen, alaşımdan yapılmış bu metal kancalar dayanıklıdır ve paslanması kolay değildir ve bükülmesi kolay değildir, böylece eşyaları sıkıca asabilirler.Çoklu kullanım : mini s kancaları mücevherleri, anahtarları, etiketleri asmak için uygulanabilir veya ailenizin doğum günü panolarını, ahşap memorandumu, takvimi vb.Yapmak için küçük ahşap parçaları asmak için kullanabilirsiniz.Miktar : 300 adet (küçük bir kutu içinde paketlenmiş); Not : küçük parçalar, 3 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir; Yetişkin gözetimi gereklidir; Sağlam metal kancalar, lütfen aletlerle bükün.Sağlam metal kancalar : Mini boyutlarda olmasına rağmen, alaşımdan yapılmış bu metal kancalar dayanıklıdır ve paslanması kolay değildir ve bükülmesi kolay değildir, böylece eşyaları sıkıca asabilirler.Ve bu mini s kancaları mücevherleri, anahtarları, isim etiketlerini vb.Asmak için uygulanabilir. veya ailenizin doğum günü panolarını, ahşap not defterini, takvimi vb.Yapmak için küçük ahşap parçaları asmak için kullanabilirsiniz.DIY el sanatları ve donanım kaynağı olarak iyi.Plastik kutu ile : Mini metal s kancaları şeffaf plastik bir kutuda paketlenmiştir, bu kutu yakl. 3.5x3. 5x1. 8 cm/ 1. 4x1. 4x0. 7 inç, saklamak kolay ve taşınabilir, bu yüzden bu s kancaları kaybolmayacak.Not : Küçük parçalar, 3 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir.Yetişkin gözetimi gereklidir.Sağlam metal kancalar, lütfen aletlerle bükün.Özellikler : Kanca boyutu (LW) : 0.55x0. 24 inç/ 14x6 mmmalzeme : kaplama alaşıMrenk : gümüşmiktar : 300 parçapaket içerir : 300 x Mini s kanca (şeffaf plastik kutu içinde paketlenmiş) Not : ürün küçük ve mini, sipariş vermeden önce boyutunu kontrol edin.

Mülkleri için