.

Plastik Tıraş Bıçağı Kazıyıcı Aracı, 10 Yedek Bıçaklı Cam Tıraş Bıçağı Kazıyıcıları, Yapışkanlı Etiket Çıkartmasını Çıkarmak için Etiket Çıkarma Kazıyıcı, Tıraş Bıçağı Tutucusu, Pencere için Macun Bıçağı sıyırıcı, 3 Paket.

Plastik Tıraş Bıçağı Kazıyıcı Aracı, 10 Yedek Bıçaklı Cam Tıraş Bıçağı Kazıyıcıları, Yapışkanlı Etiket Çıkartmasını Çıkarmak için Etiket

₺ 14.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Window sticker remover tool content】Bu düz razorblade kazıyıcı seti dahil iki çift kenarlı tıraş bıçağı kazıyıcılar, 1 adet spatula plastik macun bıçak etiket etikel kazıyıcı ve 10 adet plastik çift kenar tıraş bıçakları.Yedek ve değiştirme için yeterli.Bu tıraş bıçağı kazıyıcı bıçağı, yüksek kaliteli sıcak enjeksiyonla kalıplanmış plastikten yapılmıştır. 【Yardımcı tıraş bıçağı sıyırıcıları】 İnatçı Kalıntıları, cam seramik ocaktan,ocaktan,İndüksiyon ocağından,fırından yanmış yiyecekleri çıkarmak için mükemmel bir ağır hizmet tipi temizleme kazıyıcı aracı; banyoda kalafat ve sızdırmazlık maddesini kazımak,çıkartmaları,duvar kağıdını,etiketleri,cam filmini,çıkartmaları,işareti,vinili ve diğer yapıştırıcıları arabadan, pencerelerden ve ön camlardan,araçtan çıkarmak.cam, fayans, duvar, zemin, halı, tavandan boya,yapıştırıcı,macun veya yapıştırıcıların çıkarılması. 【Mini Emniyetli Tıraş Bıçağı Sıyırıcıları】 Cam sove üst kazıyıcı,Dayanıklı, taşınabilir, hafif ve yeterince küçüktür (4 inç kazıyıcı da) T cebinde veya alette taşımak için kit.It dışarıda temizlik yaparken kullanışlı bir kazıyıcı alettir.Plastik tıraş bıçağı keskin ancak güvenlidir ve Cam Ocak üstü, ocak üstü veya araç ön camlarının yüzeyinde çizilmez.Yedek metal tıraş bıçakları, İnatçı Kalıntılar, yanmış yiyecekler için uygun ağır hizmet tipi kazıyıcıdır. 【Comfortable temizleme scrapper tools】 Our plastik ocak jilet kazıyıcı ergonomik kavisli sap tasarımı benimser .Sap üzerindeki diş, çalışırken başparmağınızın üzerine yerleştirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır, size rahat kontrol sağlar ve zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.İyi bir plastik yapıştırıcı kazıyıcı aracı. 【Plastik jilet kazıyıcı yedekler 】Razer kazıyıcı bıçağı nasıl değiştirilir (1) Turuncu bıçağı sert nesnenin yüzeyine çevirin. (2) Bıçağa aynı anda basın ve bıçağı çıkarmak için parmağınızı kullanın. (3) Eski bıçağı çıkarın ve yenisiyle değiştirin.Plastik bıçaklar çift eğimlidir, donuklaştığında ters çevirin.Razer blade ve mükemmel hizmet ile yüksek kaliteli cam kazıyıcı sağlamak için çalışıyoruz.Eğer herhangi bir sorun varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin lütfen.Renk : Mavi + Sarı.

Mülkleri için