.

TLM Likit Fondöten Makyaj, Yağ Kontrolü Kapatıcı Fondöten Krem Sıcak Cilt Tonu Vakıf Sıvı Baz Çıplak Yüz Nemlendirici Sıvı Kapak Concealer30ml ×2, SPF15 (Yeşil)

TLM Likit Fondöten Makyaj, Yağ Kontrolü Kapatıcı Fondöten Krem Sıcak Cilt Tonu Vakıf Sıvı Baz Çıplak Yüz Nemlendirici Sıvı Kapak Concealer30ml

₺ 29.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【CİLDİ HASARDAN KORUR】 Bu kusursuz, renk değiştiren baz, cildinizi zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumak için güneş koruma faktörü 15 olan güneş kremi içerir. 【ALMASI KOLAY】Hafiftir ve kurumadan veya caking yapmadan cilt tarafından hızla emilir. 【NEMLENDİRİCİ, PARLAK CİLT】 Parlak, güzel bir görünüm için ince çizgileri ve kırışıklıkları kaplayan aydınlatıcı ve nemlendirici bir onarım bileşimi içerir.cover.It düzensiz cilt tonu ve koyu halkalar gibi lekeleri düzeltir ve mükemmelleştirir.Ultra pürüzsüz bir yüzeyde kesintisiz, kusursuz kamuflaj sunar. 【BU FONDÖTEN FORMÜLÜ】 Cilt tonunu eşit şekilde kaplar, lekeleri gizler, gözenekleri tıkamaz ve gün boyu radyasyondan uzak tutar long.It doğal olarak yayılır, bütün gün nemlendirir, elastikiyeti artırır ve cildi matlaştırır. skin.It doğal bir uyanış için cilt tonunu dengeleyen renkli bir nemlendiricidir. 【MEMNUNİYETLE SATIN ALIN】Kadınları ürünlerimizi kullanarak güzel hissetmeleri ve güzel görünmeleri için güçlendirmeyi hedefliyoruz, herhangi bir noktada bu standarda uymadığımızı düşünüyorsanız, sizi %100 para iade garantisine davet ediyoruz.Renk : Yeşil.

Mülkleri için