.

KİNGS TREK Su Geçirmez Kuru Sırt Çantası, TPU Kuru Çanta ile Hava Geçirmez Fermuar, 20L Yüzer Su Geçirmez Paketi ile Telefon Kılıfı için Kayaking, Botla, Balıkçılık, Kamp, Yürüyüş (Siyah & Gri)

KİNGS TREK Su Geçirmez Kuru Sırt Çantası, TPU Kuru Çanta ile Hava Geçirmez Fermuar, 20L Yüzer Su Geçirmez Paketi ile Telefon Kılıfı için

₺ 224.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【%100 Su Geçirmez】 IPX7 sertifikalı malzeme ve hava geçirmez fermuar, kuru torbayı %100 su geçirmez hale getirir.Bu sırt çantası ayrıca çeşitli seyahat aktivitelerinize uyacak su geçirmez bir telefon kılıfı içerir.Kuru çanta, çeşitli açık hava sporları ve aktivitelerinde değerli eşyalarınızı ıslak koşullardan korur. 【Durable uygulanabilir sıcaklık aralığı-40-158℃; çevre TPU malzeme kokusuz ve kolay degrade.It çeşitli dış ortamlarda kullanım için uygundur.Kuru çanta açık hava etkinlikleri için mükemmel bir eştir. 【Hafif ve Taşınabilir】 Sırt çantası 20 L kapasiteye ve 1.67 LB ağırlığa sahiptir.Ağırlık, aynı hacimdeki PVC konstrüksiyonun %70'idir.Hafif ve taşınabilir sırt çantası seyahatinizi daha rahat ve konforlu hale getirecek. comfortable.It açık hava meraklıları için harika bir hediye!. 【Taşıması Kolay ve Kullanışlı】 Su geçirmez kuru çanta sırt çantası sap tarafından taşınabilir veya iki omuz askılı bir sırt çantası olarak taşınabilir.Kalıplanmış sırt rahat, nefes alabilir ve quick-drying.It neden olduğu yorgunluğu gidermenize yardımcı olur activities.It balıkçılık, tırmanma, kamp, yürüyüş, kayak ve diğer açık hava etkinlikleri için uygundur. 【Insanlaşmış Tasarım】 Su geçirmez kuru çanta çıkarılabilir bir bel kemeri, rahat sap ile donatılmıştır.Tek yönlü valf, su üzerinde ayakta kalmak için sırt çantasını doldurmak için hava üfleyebilir. (Bu onaylanmış bir PFD değildir) Sırt çantasının yan tarafında su şişesi için bir cep ve oltaları ve trekking direklerini tutabilen bir çubuk tutucu bulunur.Açık Hava Etkinlikleri için mükemmel bir seçim!.Kings Trek Kuru Çanta-Çeşitli Açık Hava Sporları için uygundur!.

Mülkleri için