.

Fren Kaliper Basın Aracı 360 Derece Salıncak Cırcır Genişletici Anahtarı Araba Tekerlek Piston Serpme Piston Disk Fren Kaliper ile Fren Cliper Askı (Kırmızı)

Fren Kaliper Basın Aracı 360 Derece Salıncak Cırcır Genişletici Anahtarı Araba Tekerlek Piston Serpme Piston Disk Fren Kaliper ile Fren

₺ 65.85

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

* Takım elbise : Daha büyük kaliperler için dört genleşme plakalı ikiz ve dört pistonlu sabit kaliperler için uygundur. * Kilitleme Eylemi : 360 derece cırcır tasarımını benimser, herhangi bir yönden yerine oturması ve kullanılması kolaydır.Bilimsel tasarım, verimli ve zaman tasarrufu. * Malzeme : Yüksek kaliteli kalınlıkta çelik yayma plakaları, yüksek mukavemet kullanır.Sap, güvenli, konforlu ve verimli kırmızı yastığa sahiptir.İki büyük yayma plakasında küçük mıknatıslar ve silindirik pimler bulunur.Askı bükülmez çeliktir. * Kullanım : Yayılma plakalarını genişletmek ve geri çekmek için uzun kol kolunu sallayın.Pozitif ve negatif regülasyonu gerçekleştirmek için mandaldaki geri vites anahtarını çevirin. Süspansiyon parçaları, frenler, vb hizmet verirken · askı : Fren cliper kanca kumpas Tutar şekilde çıkmış.

Mülkleri için