.

Bluetooth Kulaklık Derin Bas Bluetooth 5.0 Spor Kulaklık Sweatproof Mic ile Kablosuz Kulaklık Hızlı Çifti Rahat Kablosuz Aramalar Müzik (white1)

Bluetooth Kulaklık Derin Bas Bluetooth 5.0 Spor Kulaklık Sweatproof Mic ile Kablosuz Kulaklık Hızlı Çifti Rahat Kablosuz Aramalar Müzik

₺ 176.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

♥[Bluetooth 5.0 VE 3 D STEREO SES] BT-Aır3 bluetooth kulaklıklar Yüksek sadakat kristal netliğinde ses, derin ve güçlü bas, en yüksek ses kalitesini sağlamak.Müziğin büyüsü ruhunu doldursun. ♥[GÜÇLÜ PİL KAPASİTESİ] : 4-5 saatlik çalışma (ses seviyesine ve ses içeriğine göre), çalışma ve çalışma ihtiyaçlarınızı karşılamak için şarj süresi 1-2 saattir.İstediğin gibi egzersiz yapmana izin ver. ♥[ÇİFT HD MİKROFONLAR ve TAŞINABİLİR MİNİ ŞARJ ÇANTASI】 İki HD mikrofon, ortam seslerini en aza indirerek en iyi arama performansı için üretilmiştir, böylece sesiniz her zaman kristal berraklığındadır.Mini şarj çantamız ayrıca kulaklıklara tam gün şarj sağlayacaktır, böylece kulaklıklar her zaman hareket halindedir. ♥[COMFORTABLE fitt】her Kafa telefonları için sadece 4g, süper hafif ve mini boyutu.Kulakiçi kulaklıkları rahatça ve güvenli bir şekilde tutan ergonomik mini kulak içi tasarım, egzersiz yaparken bile kulaklarınızda iyi kalır.Rahat Kullanım sağlamak için çeşitli kulak boyutları için tasarım. ????100 % MEMNUNİYET HİZMETİ】 Destek müşteri hizmetleri 90 gün geri para - herhangi bir sorunuz varsa, e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz.Renk : beyaz1.

Mülkleri için