.

SoundPEATS Kablosuz Kulaklıklar TrueFree2 Bluetooth 5.0 Kulaklıklar Kulak içi Stereo TWS Spor Kulaklıklar, IPX7 Su Geçirmez, Özelleştirilmiş Kulak Yüzgeçleri, USB - C Şarj, Mono/Binoral Aramalar, 20 Saat Çalma Süresi (Siyah)

SoundPEATS Kablosuz Kulaklıklar TrueFree2 Bluetooth 5.0 Kulaklıklar Kulak içi Stereo TWS Spor Kulaklıklar, IPX7 Su Geçirmez, Özelleştirilmiş

₺ 119.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Özelleştirilmiş Kulaklıklar ve IPX7 Su Geçirmez] - Özel ve yumuşak silikon kulak yüzgeçleri size rahat ve güvenli bir uyum sağlar.Güçlendirilmiş tasarım ve IPX7 sınıfı, kulaklıkları ter ve sudan korur ve olumlu ve aktif yaşam tarzınızın keyfini çıkarmanızı sağlar. [Tam Kontrol ve Kolay Kullanım] - Kulağa duyarlı düğme kontrolü, rahat bir dokunuş sağlar ve parçaları değiştirmek, ses seviyesini ayarlamak, aramaları işlemek ve sesli asistanı mümkün olduğunca sorunsuz bir şekilde etkinleştirmek için doğru bir işlem sağlar. [Tip - C Şarj ve Güç Göstergeleri] - Şarj kutusunun içindeki pil şeklindeki göstergeler, kasada kalan pilin net bir durumunu verir, bir LED %25 güç anlamına gelir.Tip - C şarj kolaylık getiriyor ve hızlı ve güvenli şarj sağlamak. [Kesintisiz Bağlantı ve Otomatik Eşleştirme] - Kulaklık veya tek/çift modlu tek mod arasında kesintisiz bağlantı.Her iki kulaklık da ilk / ana ünite olarak çalışmayı destekler.Şarj çantasından çıktıktan hemen sonra anında eşleştirme. [Hoş Ses ve 20 Saat] - Dahili 6mm biyo-bileşik diyafram sürücüsü, olağanüstü netlik ve bozulma olmadan ince ayarlanmış ses akışı sağlar.Şarj çantasıyla yaklaşık 4 kez tam şarj, boş zamanlarınızı zenginleştirir.

Mülkleri için