.

AirPods Pro için CharJenPro AirFoams Pro Köpük Kulak İpuçları. Premium Bellek Köpük Kulak ipuçları. Silikon Kulak ucu Ağrısı Yok. Kickstarter'ın orijinali. (2 Boyutu: Küçük / Med & Med / Büyük, Uzay Gri)

AirPods Pro için CharJenPro AirFoams Pro Köpük Kulak İpuçları. Premium Bellek Köpük Kulak ipuçları. Silikon Kulak ucu Ağrısı Yok. Kickstarter'ın

₺ 89.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[En Çok Satan Air Pods Pro Bellek Köpük Kulak ipuçları] Dünyanın en crowdfunded Air Pods Pro aksesuar ve kulak ipuçları.Kaygan ağrılı silikon kulak uçlarını Air Pods Pro'daki rahat hafızalı köpük kulak uçlarıyla değiştirin. [Lütfen dikkat] SADECE köpük ipuçları.Kablosuz kulaklık veya Air Pods Pro içermez.LÜTFEN UYGUN EKLEME YÖNTEMİNİ TAKİP EDİN. [Üstün örgü balmumu koruması] Balmumunun Air Pods Pro'ya girmesini önler.Içerir 2 boyutları : Küçük / Orta ve Orta / Büyük.Not : Kullanılan malzemenin doğası ve kulaklardaki kullanım nedeniyle, köpük fazla mesai sırasında hafifçe renk değiştirir. [Süper yumuşak] İç kulağınıza uyar ve genişler ve silikon kulak uçlarından gelen ağrıyı hafifletir. [Düşmez] Büyük mühür ve saatlerce giymek için ultra rahat. [Şarj çantasına mükemmel uyum sağlar] Köpüğü sıkıştırmaya gerek yoktur.Kulak Ucu Sızdırmazlık test yazılımı, silikon malzemeden değil köpükten yapıldığı için farklı sonuçlara sahip olacaktır.Ancak endişelenmeyin, çünkü Air Foams Pro hala mükemmel sızdırmazlık ve ses sağlar.Küçük / Orta.Orta / Büyük.Orta silikon uçlar takarsanız, hem Küçük / Orta hem de Orta/Büyük uyuyor.Küçük silikon uçlar takıyorsanız, lütfen Küçük / Orta boy uçları takın.Büyük silikon uçlar takıyorsanız, lütfen Orta / Büyük boyutlu uçları takın.

Mülkleri için