.

Survival Kamp Kürek Katlanır Multitool Driveway için, Off Road için, Kamp, Bahçe, Plaj, Kazma Kir, Kum, Çamur ve Kar. (Katlanır Kürek)

Survival Kamp Kürek Katlanır Multitool Driveway için, Off Road için, Kamp, Bahçe, Plaj, Kazma Kir, Kum, Çamur ve Kar. (Katlanır Kürek)

₺ 50.43

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Açık için Taktik Kürek Hakkında] : Bu katlanır kamp kürek açık havada size yardımcı olmak için hayati bir zorunluluktur. [Kamp kürek tasarımı hakkında] : 3 YOLLU katlanır tasarım ve hayatta kalma çok amaçlı.Kamp küreği, taşınabilir dış mekan küreği, acil durum küreği ve yürüyüş küreği olmak üzere küçük boyutlu olacak şekilde katlanabilir.Küçük kürek çantasına koyun ve sırt çantanızda veya kemerinizde taşıyın. [Hakkında ÇOK FONKSİYONLU Katlanır Kürek] : Kazma, çekiçleme, shoveling.It hem düz hem de 90°açıyla kürek, çapa, kazma olarak kullanılabilir .Bu kürek driveway, kar temizleme, kamp, yürüyüş, sırt çantasıyla, balık tutma, bahçe açık hava etkinlikleri içindir. [Survival Kamp Kürek Malzemesi Hakkında] : Manganez çelikten imal edilen bu ısıl işlem görmüş katlanır kürek, pas direnci ve deformasyona karşı dayanıklılığı nedeniyle uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.Üçgen sap tokluktur.KOMPAKT ve TAŞINABİLİR - Tam 18.8 inç, 7.5 inç için katlanabilir. [Açık için Taktik Kürek Hakkında] : Bu katlanır kamp kürek açık havada size yardımcı olmak için hayati bir zorunluluktur. [Kamp kürek tasarımı hakkında] : 3 YOLLU katlanır tasarım ve hayatta kalma çok amaçlı.Kamp küreği, taşınabilir dış mekan küreği, acil durum küreği ve yürüyüş küreği olmak üzere küçük boyutlu olacak şekilde katlanabilir.Küçük kürek çantasına koyun ve sırt çantanızda veya kemerinizde taşıyın. [Hakkında ÇOK FONKSİYONLU Katlanır Kürek] : Kazma, çekiçleme, shoveling.It hem düz hem de 90°açıyla kürek, çapa, kazma olarak kullanılabilir .Bu kürek driveway, kar temizleme, kamp, yürüyüş, sırt çantasıyla, balık tutma, bahçe açık hava etkinlikleri içindir. [Survival Kamp Kürek Malzemesi Hakkında] : Manganez çelikten imal edilen bu ısıl işlem görmüş katlanır kürek, pas direnci ve deformasyona karşı dayanıklılığı nedeniyle uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.Üçgen sap tokluktur .KOMPAKT ve TAŞINABİLİR - Tam 18.8 inç, 7.5 inç için katlanabilir.

Mülkleri için