.

PowerMotor Handgards Kir Bisiklet El Gards Fırça Bar Motosiklet Evrensel Alüminyum Alaşım Motosiklet El Muhafızları Honda / Kawasaki / Yamaha 7/8 / Suzuki ATV Yamaha DT250 TTR225 (siyah)

PowerMotor Handgards Kir Bisiklet El Gards Fırça Bar Motosiklet Evrensel Alüminyum Alaşım Motosiklet El Muhafızları Honda / Kawasaki

₺ 95.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????Motosiklet handguards Malzeme : 6061 alüminyum / T4 ve T6, güçlendirilmiş ısıl işlem / en kaliteli PP plastik / paslanmaz çelik konstrüksiyon cıvata. ????Çapa kulak deliği aralığı : 22 MM veya 7/8 " el muhafızları, 2014 Suzuki King Quad 750 için uygun değil, Honda NC700 X Honda 250 L, tw200 Atv handguards fren kablosu kontrolleri ve diğer ekipmanlar için yeterli alana sahiptir. ????Atv handguards, bir çarpışma durumunda motosiklet gidonlarını ve ellerini etkili bir şekilde koruyabilir, böylece daha fazla önleyebilir injury.In kış, rüzgar, kum ve taşlara karşı koruyabilir. ????El koruması, arazi aracınızdaki kabloları ve fren kablolarını yerleştirmek için yeterli alana sahiptir. ????Motosiklet handguards set dahil : 2 X handguards, 1 X aksesuar kiti.

Mülkleri için