.

100 Parça Kordon Kilitleri Elastik Kordon Ayarlayıcı, Kalp Şeklinde Yumuşak PVC Ayarlanabilir Toka Elastik Kordon Kordon Emniyet Ayrılıkçı Tokaları Drawstrings için Elastik Halat Kaymaz Stoper DIY El Sanatları (Gri).

100 Parça Kordon Kilitleri Elastik Kordon Ayarlayıcı, Kalp Şeklinde Yumuşak PVC Ayarlanabilir Toka Elastik Kordon Kordon Emniyet Ayrılıkçı

₺ 10.05

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【AYARLANABİLİR tasarım】 - Ayarlanabilir Kordon Kilitleri, Kulak Askısı Kordonunun uzunluğunu uyacak şekilde ayarlamak kolaydır kids.It kullanımı daha rahat.Yumuşak ayarlanabilir bir toka ile Elastik Kordonun üzerine kolayca kaydırın. 7. GENİŞ UYGULAMA özelliği-Kordon Kilitleri yaygın yuvarlak Elastik,Düz Elastik,sface eşarp, Ev Dekorasyon, dantel, saç bantları, yaka, şort, etek, kollu, tayt,şapka, çanta ve çeşitli vb için kullanılabilir.Kaymasını halatlar veya drawstrings önlemek ve verimliliği iyileştirmeye yardımcı olabilir. 【KALİTELİ MALZEME】 - Ayarlanabilir Toka, yumuşak ve kırılması zor, deforme olabilen yüksek kaliteli yumuşak PVC'den yapılmıştır ve yerleştirme deliği geniş, dayanıklıdır, ipi sıkıca sıkabilir ve uzun süre size hizmet edebilir. 【KULLANIMI KOLAY】 - Elastik Kordon Kilitleri, Elastik Bant bağlantı elemanlarını kolayca uzatmanıza izin verir, sadece bandı sıkın, Ayarlanabilir toka serbestçe yukarı ve aşağı hareket edebilir, yeterli tutuş sağlamak için gerekli aralığı ayarlayabilir, yetişkin ve çocuk maskelerini ayarlamak için daha uygundur ve sızdırmazlık gereksinimlerini karşılar. 【EKONOMİK PAKET】 - DIY yapımı için yaygın olarak kullanılan 100 adet Elastik Kordon Kilidi paketi, sizin ve ailenizin günlük kullanım ve değiştirme ihtiyaçlarını karşılayabilir, çeşitli el sanatları proje malzemeleri yapmanızı sağlar.Renk : Gri.

Mülkleri için