.

Devoko 7 Adet Açık Kesit Kanepe Veranda Mobilya Setleri Manuel Dokuma Hasır Rattan Veranda Konuşma Setleri Yastık ve Cam Masa (Mavi)

Devoko 7 Adet Açık Kesit Kanepe Veranda Mobilya Setleri Manuel Dokuma Hasır Rattan Veranda Konuşma Setleri Yastık ve Cam Masa (Mavi)

₺ 1499.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Plan satın alma tarihinden itibaren başlar.Kazalardan, lekelerden, yırtılmalardan ve yırtılmalardan kaynaklanan ürün hasarları ilk günden itibaren karşılanır.Ürün arızaları ve arızaları üretici tarafından karşılandıktan sonra karşılanır. warranty.No onarım için ek maliyetler - parçalar, işçilik ve nakliye-hepsi dahildir.Kolay talep süreci-mobil uygulama, çevrimiçi veya telefon aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman talepte bulunun.İstediğiniz zaman iptal edin, ilk 30 gün içinde tam geri ödeme yapın.Hediyelerle devredilebilir. - Modern ve Konforlu : Yüksek kaliteli kalınlaştırılmış koltuk ve sırt yastıklarına sahip modern tasarımlı dış mekan seksiyonel kanepe, size daha fazla olağanüstü konfor sağlar, komşularınızı veya arkadaşlarınızı eğlendirmek için uygun, otururken veya uzanırken boş zamanlarınızın tadını çıkarın. - Sağlam ve Dayanıklı : Sağlam çerçeveli, yüksek kaliteli PE hasırlı bu dış mekan seksiyonel koltuk takımları, tüm hava koşullarına dayanacak kadar güçlüdür.Kalınlaşmış su geçirmez minderler dayanıklı ve sertleştirilmiş cam kolay temizlenir. - Seksiyonel ve Uygun : Veranda mobilyaları Seksiyonel koltuk takımları, açık veranda, sundurma, arka bahçe, balkon, havuz başı, bahçe ve evinizdeki diğer uygun alanlar için yaygın olarak kullanılan farklı durumlar için farklı kombinasyonlara serbestçe yeniden düzenlenmiştir. - Ayrılabilir ve Çok Fonksiyonlu : Bu açık seksiyonel koltuk takımları, 2 köşe sandalye, 4 kolsuz sandalye, 1 cam sehpa içerir.Bu hareketli tasarım, gerekli bir kombinasyonu ayarlamasına ve oturma veya yatma için farklı şekillere geçmesine izin verir. - Garanti ve Destek : Sunduğumuz şey : Yeni bir 7 adet seksiyonel kanepe, Komple kurulum araçları, Kurulum talimatı, sorunsuz satış sonrası servisimiz ve Güler yüzlü müşteri hizmetimiz. (Uyarı : Toplam üç kutu vardır.Sadece bir veya iki kutu alırsanız, lütfen endişelenmeyin, diğer kutu evinize geliyor.Ürünlerle ilgili ayrıntılı izleme bilgileri veya diğer sorularınız için lütfen mesaj yoluyla bizimle iletişime geçin).Renk : Mavi.

Mülkleri için